Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal lányok szexben mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok szexben mit szeretnek a legjobban a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Aki gondolja le is írhatja saját sorrendjét számokkal.🙃



27/f



2021. nov. 26. 17:55
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%
Mindegyiket szeretem :D
2022. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Személyes kedvencem jelenleg a második dik.

Aki a nyalásra szavazott, meg tudná magyarázni + a korát?

Esetemben szenvedélyes nyalásról van szó.

Érdekelne.

2022. ápr. 8. 15:48
 23/39 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, te egy annyira primitív és ostoba fajankó vagy, hogy férfi létemre elszégyellem magam, hogy így "próbálsz" bármit is akár megkérdezni nőktől.

Mi a búbánat ez a 22-es válasz, amit ideokádtál?

2022. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
81%
A 22-es választ én sem tudom értelmezni. Egyrészt mi az a 'dik'? Másrészt, milyen az a szenvedélyes nyalás, illetve milyen a szenvedélytelen? Van olyan, aki a szenvedélytelen nyalást szereti? A 'francia' kifejezést sem értem. Annak része a nyalás is.
2022. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

24-es seggből pukkant barátom. Az szenvedé le yes nyalás az mikor szenvedélyes, ergo: mind két fél magas fokon élvezi.


A dik, az meg annyit jelent hogy "dik".

;)

2022. jún. 2. 00:33
 26/39 anonim ***** válasza:
83%

Na kérdező téged is ennyivel lehet összefoglalni: dik.

Ennyire egyszerű vagy.

2022. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
88%
Általában én se szeretem ha vki lealacsonyítja a szexet, de a "kefélés" szóban mi a rossz? Attól még az aktus lehetett szenvedélyes és szerelmes ha azt mondod h a párod "jól megkefélt". Benne van az intenzitás, amivel történt, én nem gondolom különösebben alpárinak.
2022. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
65%
Tetszene, ha egy vadidegen kefelés címszóval próbálkoznak nálad 27es?
2022. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az se tetszene ha valaki "szex" címszóval próbálkozna nálam aki vadidegen, mert nekem az egyéjszakás nem pálya. Bármilyen szóval kérdezheted, nem fog érdekelni. Viszont ha a párom mondaná h szeretne megkefélni, az tetszene, igen.
2022. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
34%

A kefélés szó eléggé primitív és vulgáris. A szexben is vannak fokozatok, hogy ki mennyi érzelmet képes adni a másiknak. Szerintem a leggyengédebb a szeretkezés, szexelés. Javítsatok ki ha tévedek. :)


A másik pedig az, hogy tényleg durva hogy így kell megkérdezz valamit.

2022. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!