Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért átkoz meg egyes embereke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért átkoz meg egyes embereket a sors féthissel?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy egyeseknek megnehezíti a vágya az életét, másoknak meg semmi ilyennel nem kell együtt élnie?

#Férhis #nehézebb élet
2021. nov. 26. 16:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

9es, tévedsz. Itt ez az oldal is nyüzsög pl az olyan pedo- vagy efebofiloktól, akik tudatában vannak saját vágyaikkal, de inkább ők szenvednek, minthogy másoknak ártsanak.

De sok biszexuális is él párkapcsoaltban akik számára nem fér bele a párkapcsolatba az, hogy egy harmadik személlyel bonyolodjanak szexuális helyzetbe, így viszont a biszexualitásukat nem tudják kiélni. Vagy csak azon az áron, hogy feladjk a párkapcsolatukat, amit szintén nem akarnak.


Szóval de, sokan vannak akiknek olyan vágyaik vannak amit soha nem fognak tudni kiélni, vagy csak olyan áron amit sokkalta drágábbnak tartanak annál, mint amit a vágy ér. Úgyhogy cipelik tovább a gyakran mindenki elől eltitkolt vágyaikat egy életen át. Ha szerencséjük van, idővel el tudják engedni és megbékélnek.

2021. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

1. Igen írtam már ki pár kérdést mostanában ezzel kapcsolatban.


Annyiban lényegtelen hogy mi az hogy simán lehet találni rá embert. Csak nincs ráírva az emberekre hogy kinek tetszene és ki az aki elküld a fenébe ha megmondom.

2021. nov. 26. 17:38
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az, hogy még egy anoním oldalon is titkolózol, nem sokat segít. Mert így aztán csak üres panaszkodássá válik a kérdésed, pláne, hgoy többedjére írod ki.
2021. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem lábfétisem van, keményen. Imádom az ápolt, lakkozott, formás, nagy női lábfejeket, talpakat. Főleg, ha jó pozsgás a talp, sarkak színe és az ápoltság ellenére savanyú talpszagot áraszt néha. 🙂
2021. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy olyan beteges fétissel "áldott" meg a sors, amit még kiélni sem lehet.

(Bocsi, de nem akarom leírni, mi az)


Nincs oka, egyszerűen ilyen vagyok, és kész. Az élet nem igazságos.

2021. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
13. Miért ha leirom hogy mi az akkor mivel lesz jobb.
2021. nov. 26. 19:18
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik üres panaszkodásnak a kérdésed. Avagy kérdéseid, merthogy több szól ugyanerről.


Én (itt, egy anonim oldalon) bátran vállalom: vannak efebofil hajlamaim. Egyszerűen nagyon vonzónak találom a kamaszodó lányokat. Tetszik, hogy már megjelentek bennük nőies vonások, de még bennük van az a fajta tiszta őszinte ártatlanság, ami csak a gyerekekben van. A felnőttek annyi védőréteget építenek ki magukra és közben annyira elfelejtik azt, hogy milyen őszintén örülni valaminek...


DE!


Ezt a vágyat nem lehet anélkül kiélnikiélni, hogy bántana valakit az ember. Egy életre elég sebet tud okozni akár egyetlen alkalom is. Nem is feltétlen erőszak, pusztán "megvezetés", kihasználás.

Éppen ezért soha, de SOHA nem közeledtem vagy fogok közeledni egyetlen fiatalkorúhoz sem. Nem azért, mert a törvény büntetné, mert amúgy nem bünteti, hisz 14 fölött már szabadon lehet szexelni fiatalkorúakkal... hanem azért, mert káros, árt neki akkor is, ha ő ott és akkor úgy érzi, hogy élvezi, szeretné.


Kiegyensúlyozott párkapcsolatom van egy velem egykorú nővel, szeretem őt teljes szívemből és mindent megtennék érte.

És van egy sötét démonom, amit tömlőcbe vetettem Mória bányáinak mélyén, és előbb vetem magam a mélybe, mint hogy szabadon engedjem.


Nem tartom magam rossz embernek, és nem látok rá okot, hogy más annak tartson. De értelmes párbeszédre nyitott vagyok.

Aki megvet ennyiért, annak az apja fszát.:D


Kérdező, te mit rejtegetsz? Ennél már csak a nekrofília van lejjebb szerintem:D Bár ha ügyesen intézed, az legalább nem nyomorít meg senkit...És még jó kondiban is maradsz a sok ásástól..:D


Azért mondom, hogy áruld el, mert ha nem beszélsz róla semmilyen formában, tényleg nyomasztani fog egy életen át. Én kiventilláltam itt a gondolataimat, és könnyebben fogok aludni ezután.:)

2021. nov. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17. Beszélek én itt kb minden nap, lévén bdsm dolgokról van szó, arról meg rendszeresen van kérdés.


Sub pasi vagyok ennyi a szitu.


Csak ilyenkor mindig jön a győzködés hogy dehát ez kb semmi feladat és van is párod.


Próbáltam általánosságban kérdezni hátha nem megy át személyeskedésbe a dolog, és kapok pár érdekes okfejtést a féthisekről.

És végülis kaptam is.

Aki normális választ irt annak köszönöm.

2021. nov. 27. 02:10
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem segít, hogy ezen az oldalon fétisnek hívják azt is, aminek köze sincs a fétisekhez. Például azt, ha valaki sub...
2021. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19. Miért az minek számít ha valaki sub?
2021. nov. 27. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!