Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért átkoz meg egyes embereke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért átkoz meg egyes embereket a sors féthissel?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy egyeseknek megnehezíti a vágya az életét, másoknak meg semmi ilyennel nem kell együtt élnie?

#Férhis #nehézebb élet
2021. nov. 26. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Egyes vallási tanok szerint (majd az okosak megmondják, melyik, én nem emléxem) a vágyak okozzák a boldogtalanságot, szóval nyugi: mindenki ezzel küzd. Csak mások a vágyak, valamit meg lehet élni törvényesen, valamit nem. Neked mi a fétHised? (megint az a modoros "h"... csak nem láttalak már itt korábban? hmm)
2021. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkoztam már rajta sokszor, de nem találtam rá okot! Pedig az biztos, hogy nekem már mióta az eszemet tudom meg van a fétisem!


Szóval az biztos, hogy nem valami gyerekkori történés, vagy trauma az oka.


De az tény, hogy baromira meg tudja nehezíteni az ember életét. Pedig az enyém nem is durva!

2021. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

A vágyak javaresze fusztráciokbol adnódnak es a szex lenne a "fekoldás", hogy megtudj a "kínnal" birkózni.



Pl a gyerekként molesztáltqkbol lesznek felnove a pedofilok. Hatalmas szenvedes van bennuk, sérulés, es a szex valahol feldolgozást segít.


Sokan pl arra vágynak hogy csalja őket a párjuk (ez a fétis meg az attol valo félelembol/rettegesbol ered tudatalatt)


Meg sorolhatnám.


A vágyak (fétisek)gyakorta elszenvedett traumák feldolgozására valo törekvés valojában.

2021. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Másnak lehet azzal kell együttélnie, hogy alacsony a libidója, nem képes semmi extrémebb dologra felizgulni, csak misszionáriusban sötétben élvezi. Most ez mennyivel jobb? Erre is nehéz párt találni. Mondjuk aki nem csal meg vagy dob ki. Szóval ne nyavajogjál annyit, mindenkinek megvan a maga baja
2021. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a pelenkafétisesek meg ugy alakulnak ki hogy tul sokáig aggattak rájuk pelenkát mikor már nem baba hanem "tudatos" a gyerek es nem kellett volna már pelenkazni.
2021. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1#es, a buddhizmus amit mondasz. A vágy olyan, hogy kínokat okoz amíg nem kaphatod meg amire vágysz, de miután ez beteljesül, fellobban a vágy egy új dologra. Így a létezés lényegében kínok sorozatából áll és soha nem következik be a harmónia. A buddhizmus (egyik tana) azt tanítja, hogy tanuld meg elengedni a vágyat és így a kíntól is megszabadulsz.

Egyébként a fogyasztói társadalomra pont ráférne egy kis buddhizmus:D


3#as, valóban, sok dologgal ez így működik, bár szerintem a pedofilizmus pont nem jó példa erre, bár elég keveset tudunk a pedofilizmusról mivel a tabusítás miatt gyakorlatilag lehetetlen kutatni. Már azt is tűzzel-vassal üldözik aki csak bevallja, hogy van ilyen érzelme, de nem csinált semmit. Emiatt nehéz annyi embert találni, ami lehetővé tenne egy értékelhető kutatást.

De a bántalmazó kapcsolatokra való hajlamnál, vagy alá-fölé rendelt kapcsolatoknál simán működik ez a séma, az ember azt viszi tovább amit otthon látott a szülőknél. Persz enem törvényszerű ez sem, csak egy hajlamosító faktor.

2021. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az az igazi átok ha fétised van, hanem ha szorongsz e miatt. Amíg "normál" keretek között marad és társadalmilag elfogadható a fétised addig a magánügyed. Mondjuk ha a fétised az lenne teszem fel hogy köztéri szobrokat akarnál dugni az elég nagy szívás lenne 😂
2021. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező!

Van egy mondás, miszerint "mindenkinek megvan a maga keresztje". És végső soron senki sem szeretné átvenni más keresztjét (azaz terheit. Ugye ez a hasonlat a Bibliából van amikor valaki Jézus helyett cipelte a keresztet egy darabon).


Neked van egy vágyad, és emiatt kínlódsz.

Van aki 2 perc alatt elélvez.

Van akinek 5 centis a pcse.


De mehetünk tovább is!


Én pl vak vagyok.

Egy ismerősöm sok gyereket szeretne, de olyan genetikai problmával küzd, hogy csoda, hgoy az első gyereke nem lett súlyos értelmi fogyatékos. 90%, hogy a következő gyereke az legyen, úgyhogy nem mer vállalni többet.

Egy másik ismerősöm magas, jófej, jó megjelenésű, közép-felső osztályhoz képest nagy vagyonnal és nettó 600k-s fizetéssel él, viszont soha nem volt csaja, csókolózni is csak 2-3 alkalommal csókolózott. Egyszerűen nincs szerencséje és nehezen ismerkedik.

Egy haveromnak a gyereke születése után kb fél évvel meghalt a felesége, ketten maradtak a gyerekkel.


Ezek hétköznapi emberek. Mindegyiknek megvan a maga keresztje. Te melyikkel cserélnél? Én egyikkel sem, maradok inkább vak.

2021. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Lazy Lover ***** válasza:
100%
sajnos ez ilyen de szerintem nincs olyan fétis perverzió amit ne lehetne ki élni...
2021. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Nők milyen fetiseitek vannak?
2021. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!