Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ha kiderülne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha kiderülne, hogy egy férfi hét éve volt utoljára nővel, akkor az hátrányt jelentene nálatok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 12:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, akkor hét év alatt el lehet felejteni szexelni?
2021. nov. 26. 13:06
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#11

Hát persze

2021. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy egy férfi mindig tudja. Vagy most ironizálsz?
2021. nov. 26. 13:14
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna ha amúgy tetszik? Lehet hogy neki erzelmek/ komolyabb kapcsolat kell a szexhez. Én is ilyen vagyok. Komoly kapcsolatból, komoly szerelemből pedig nem jut olyan sok az életben. Nem hiszem hogy el kellene emiatt ítélni valakit. Vannak iylen ismerőseim, teljesen normálisak, de introvertáltak, nehezen ismwrkednek, 1-2 komoly kapcsolat után lehet sokáig nem találkoznak új nővel akivel lenne valami. A csak szex, vagy prostituáltak meg nem érdeklik őket. Illetve olyan is létezik hogy valaki demiszexuális, én is az vagyok, ha már kategóriába kell tegyem magam. Szerintem hasonló beállítottságú pár jön be mindenkinek, egy szintén konzervatívabb nőt ez nem fog zavarni, sőt jobban fog neki örülni mintha szinglikent megdugta vna még ropteben a legyet is... én örülök hogy a jelenlegi párom is olyan, hogy érzelemmel szeret szexelni és amíg nem volt komolyabb barátnője nem keresett pár óra szexkapcsolatokat, és fel se merül hogy pl. Lenne valami nemi betegsége.
2021. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálam nem hátrány.
2021. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletgazdag válaszodat. Ugyan nem vagyok demiszexuális, nálam más dolgok miatt nem megy az egész. Leginkább erős gátlásosság, félénkség. Az első kapcsolatomban is a nő vette át a férfi szerepét.
2021. nov. 26. 13:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak igényes vagyok, főleg mentálisan, lelkileg. Küllemre full átlag nők is tetszenek. 7 évig nem dugtam tavaly év végéig.
2021. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!