Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 30 felé közeledve kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 felé közeledve kiderülne egy nőről, hogy szűz, és veled veszítené el kapcsolatban, akkor utána maradnál vele, hogy egész életében te legyél az egyetlen férfi?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő az a személy, akire egész életemben vágytam, akkor igen.

De akire egész életemben vágytam, szinte szexmániás és nagyon ért a csábításhoz, így biztos hogy nem 30 évesen veszíti el a szüzességét.

2021. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez kevés egy párkapcsolathoz.

Lehet kedves, és hasonló a gondolkodásunk, de lehet nem.

Lehet eljut a dolog a szexhez, de később megismeri az ember a másik szokásait behatóbban, és csalódik.

A szüzesség önmagában kevés.

2021. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég meredek lenne kijelenteni, hogy 30 felé akivel összejössz, azzal leéled az életed. Ez egy tündérmese, 1000+1oka lehet, hogy egy kapcsolat miért megy tönkre. Lehet akár, hogy pont a szex nem működik jól.
2021. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szűzmániás valaki akkor ez a szempont lenne a legeslegutolsó ami számítana egy hosszútávú kapcsolatnál. Kb. annyira releváns, minthogy szokott-e reggelente kávézni vagy sem.

Egyébként te a szűzeségedet tartod a legfontosabb értékednek, vagy saját magad ahogy vagy? Mit is szeretnél? Olyan pasit akinek az a legfontosabb hogy szűz vagy, vagy te, mint ember, mint nő?

2021. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi, nem szűz, és van a nő, aki szűz. És ha eddig kibírta, akkor a jövőben megelégszik eggyel.

Természetesen enélkül is összejönnénk, mert szimpatikusak vagyunk egymásnak. Ez most csak ilyen extra benne.

2021. jún. 18. 15:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden klappol barátom, akkor miért agyalsz ilyesmiken?! A pillanat számít, és az hogy most te és ő együtt vagytok. Egy kapcsolatban mindig van meló, a jövő pedig kiszámíthatatlan. Lehet hogy most minden fasza, de később a jövőképetek a terveitek elütnek egymástól, és ennyi. De az is lehet hogy Ő a nagy szerelem, neki pedig te vagy az... Ne agyalj, hanem éld a pillanatot! :D
2021. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5#:

Inkább az a kérdés, hogy a szex területén számára mi fontos, és neked mi a fontos.

Semmi baj vele ha ennyi idősen szűz még, de ha teszereted az orált Ő pedig nem, akkor buktad, nem lesz hosszú életű a kapcsolat.

2021. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekelne, hogy hány férfi volt az életében előttem. Ha minden jó, akkor miért ne maradnék vele egy életre is akár? :)
2021. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha kinyitod azt a szelepet, akkor már nem lehet majd visszacsukni, azaz ha sokáig tartogatta a szexuális frusztrációját, és most elkezdi kiélni, akkor lehet nagyon is rákap az ízére és akkor ő nem tud majd megmaradni nálad. De ha szeretitek egymást és tényleg csak arról van szó, hogy szeretne majd megtapasztalni mást is én enegedném neki ilyen nyitott kapcsolat féleségben, amíg le nem nyugszik, de tényleg ha amúgy minden tökéletesen klappol.

Egyébként gyere vele össze nyugodtan, de lehet lesznek még elfolytások és hasonlók, amik kibuknak, mert annak is oka lehet, hogy eddig várt (pl. keresztény, vagy a családja nagyon konzervatív és ha randira megy valakivel már megalázzák miatta, hogy tuti riherongy stb).

2021. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja kiengedi a palackot a szellembol, es utana fuvel faval kefelni fog a csaj reggeltol estig.


Amugy meg egy baromsag a kerdes. Egy kapcsolt egy szemelyiseg szemponjabol, kb tokeletesen jelentektelen tulajdonsag hogy szuz-e.

2021. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!