Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szakítanátok emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

Ha a párotok számítógépén találnátok videóchates szexchat felvételeket. Képek ês videók egyaránt. Ilyen random videochates videók. Közös maszti, beszélgetés...


Kort kérlek írjatok



2021. nov. 25. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Azonnal
2021. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1#

Mi az oka?

Azt hozzá teszem, h a videók az előtt készültek, h megismerkedtünk

2021. nov. 25. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nem ha előtte történt. Viszont ha a kapcsolatunk alatt, akkor gondolkodás nélkül szakítanék.
2021. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mert nem szimpi, ha valaki ilyeneket csinál. Főleg, hogy még fel is veszi, és megtartja a kapcsolatunk mellett is. Szerintem a páromnak sem tetszene, ha én őrizgetnék ilyen felvételeket random pasikkal, esetleg ex-szel.
2021. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ezeknek a nagyrészét titokban veszik fel. Nem hiszem, hogy sok nő engedné a kamerázást. Talán a felvétel szögéből is meg tudnám mondani, hogy titkos volt vagy beleegyezéses. Nekem ez elég fontos, mert emberileg sokat elárul az illetőről. Valamint a kövi kérdés, hogy ezeket most is használja, erre veri ki vagy csak 10 éves videók és el is felejtette őket, azért nem lett törölve.

Még ha tegyük fel nem is szakítanék azonnal, elkezdeném szépen megfigyelni és ha csak egyszer is lebukik vagy kétes dologra jövök rá, repül. Persze meg is kérdezném hogy minek vannak azok ott, de a legtöbb úgyis csak hazudna, mert egy gyáva szar. Ezerből ha egy vallaná be, hogy azokra veri ki..

2021. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!