Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy srácra akivel neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srácra akivel neten szoktam beszélgetni rádumáltam egy erényövet. Hogyan tudnám "élvezetesebbé" tenni számára azt, hogy rajta van?

Figyelt kérdés
Mindenféle ötlet jöhet, minél több és változatosabb annál jobb.

2021. nov. 24. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Vezess bele aramot
2021. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Nincs ezzel gond, csak helyeztesd át a homoszexualitás rovatba.
2021. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgasd képpel, hanggal, filmmel, fantáziával és azzal hogy te kielégülsz amíg ő bezárva szenved.
2021. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

"rádumáltam egy erényövet"

szakadok, ilyen nincs:)))

ha meg tényleg felvette, akkor elég azon izgulnia, hogy mikor veheti le:)


ááááá

tényleg gázok vagytok, ugye tudod?

2021. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
#4 pedig hidd el hogy van, van egy csomó netszub pasi aki netes szolga akar lenni - meg még ennél is több magát nőnek kiadó meleg pasi van, úgyhogy jól egymásra tudnak találni 😅
2021. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Például ami nekem tetszett, hogy fel kell szednie egy csajt és utána a csajjal és az erényövvel képet kell küldenie. Totális megsemmisülés, azáltal, hogy szándékosan megalázó helyzetbe kell hoznia magát.
2021. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó: Én ennyire gonosz azért nem lennék. Éppen elég szerintem, ha fel kell szednie, és el kell hívnia randizgatni egy csajt, aztán amikor a randi végén adódna lehetőség a folytatásra, akkor kénytelen mindig nemet mondani. A csajnak nem feltétlenül kell tudnia, hogy miért nem akar a srác soha szexelni vele, anélkül is lehet ez elég kínos.
2021. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!