Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nem ironikus?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem ironikus? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Végre hosszú évek után összejött egy randi, minden jó volt de nem érzek semmit. Semmit!!! Most éppenséggel ha nagyon akarnám lefeküdhetnénk de minek? Még nem is kívánom.


Viszont barátként el tudom képzelni az illetőt. Kedves aranyos de ennyi. Igazából nem indít be, nem mozgat meg. Viszont jól eltudunk beszélgetni, de szerintem ő többet akar.


F



2021. nov. 24. 09:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg hogy is mondjam, belefáradtam, kiégtem ebbe a párválasztósdiba. Egy bombázót se kívánok úgy mint régen mikor szétrobbantam a libidótól. Az élet mérhetetlen unalmát megláttam, átéltem és ezen egy másik fél nem segítene, csak az is teher lenne rajtam. :/ Egyszerűen nincs kémia...
2021. nov. 24. 09:59
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem kell erőltetni. Ki kényszerít erre? Hagyd a fenébe és leld meg másban az örömödet.
2021. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Társadalmi elvárás. Tapasztalat szerzés. Ösztön is valamennyire. Igázol nem akartam az eredeti értelemben randit, de szerintem ő máshogy gondolja.
2021. nov. 24. 10:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódsz hozzá akkor minek találkozol vele? Önmagad és a másik embert is becsapod. Ha csak a szex érdekel, akkor meg legyél korrekt. Mond el neki, hogy nem kapcsolatot keresel csak testiséget, ne csapd be a másik embert.
2021. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de igazából egyik se kell nekem. Jelenleg. Csak mint barát, ritkán járok emberek közé, és jó lenne a társaság. félreértett szerintem, és tényleg sajnálom :(
2021. nov. 24. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, minek akarod ezt ennyire, ha nincs meg az a szikra, a vonzódás? Nem beszélve arról, hogy ennyire szar ember vagy, hogy megtennéd azt valakivel, hogy így összejössz vele mikor neki valódi érzései vannak irántad?

Hagyd most ezt a fenébe. Azt viszont elhiheted, hogy fog majd jönni olyan ember, aki kirobbant egy pillanat alatt ebből a jaj hát már nem tudok lelkesedni meg már nem vonz úgy senki stb állpotodból. Csak most hiszed ezt, de ha jön egy olyan ember, 2 pillanat alatt fog eltűnni ez az érzés.

Mondd meg neki, hogy barátként tudnál rá tekinteni és örülnél, ha így az életed része maradna. Aztán meglátod mit mond majd rá

2021. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igy van ez Géza bátyo igy 70 fölött!
2021. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 exronin ***** válasza:

Nagyon is érzed, ha ezen ennyit agyalsz, hogy ide is kiírtad.

Fosol a dugástól, ezért próbálod azt gondolni, hogy nem érdekel...

Ébresztő, miért hagyod, hogy elmenjen melletted az élet?

2021. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nincs kémia. Voltam már lánnynal.
2021. nov. 25. 09:14
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem illünk össze mindenkivel. Van, akit rühellünk az első perctől, van, aki semmit sem mozdít meg bennünk, van a i szimpatikus, van, akit kedvelünk, van akit szeretni is tudunk, és van, akinek egy pillantásától megroggyan a térdünk. Na, ezt a kategóriát keresd, ezzel randizz! A többit hagyd meg másnak, akinek bejön.
2021. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!