Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legextrémebb/erotikusabb tett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legextrémebb/erotikusabb tett amit lányként csináltál, vagy fiúként átéltél?

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
legextrémebb, amikor nyáron fesztiválon nappal a sátorban letámadtam a barátomat és hatalmasat szexeltünk, majd másnap is egész nap húztam az agyát és hagytam, hogy éjszaka a tóparton betegye.
2021. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőmmel és pár haverommal nálunk aludtunk buli után, ès az egyik srác csak az ágyunkban fért el. Aztán mi csókolóztunk, simogattuk egymást egy kicsit.. szolt haverom hogy fejezzük be mert így nem tud aludni.. poénból kérdeztem, hogy mi van, merevedésed van? :D mondta hogy ja.. erre odacsúsztattam barátnőm kezèt, hogy nem kamuzik e, nem kamuzott.. aztán mondtam barátnőmnek, hogy simogasd ha szeretnéd, és azt is tette. Sokáig csak boxeren ketesztül simogatta, miközben csókolóztunk, aztán a srác kivette és kiverte neki közben. Pár mozdulat volt csak, egyből elment haverom. Ez az egy ilyen sztorim van
2021. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy exemmel rendszeresen pettingeltünk (kézzel, szájjal) parkokban, akkor is ha láttak mások.
2021. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Céges rendezvényen lefeküdtem a főnökömmel
2021. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gangbang, többes, dogging, BDSM szeánsz extrémnek számít? 😂 avagy "a múltkor szemeztem valakivel és ruhán keresztül megfogtuk egymásnak" típusú tinistorykat vártok? 😂
2021. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
7+1 gangbang gumi és tabuk nélkül, egymás után punciba élvezés, kettős behatolás, dupla punci, utána körbe álltuk a nőt és lepisiltük.
2021. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#2. Szeretnék a haverod lenni!!!
2021. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Leszoptam a pasim menet közben a budai alsó rakparton (ő vezetett).

tuti egy csomóan látták...

2021. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!