Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! A párotok tett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A párotok tett már rátok erényövet valós büntetés vagy valós korlátozás gyanánt?

Figyelt kérdés
Nem játékból, nem a kedvetekért, hanem igazi büntiből, féltékenységből, stb.

2021. aug. 19. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem de nagyon tudnám elvezni
2021. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem veszi a lapot hogy kipróbálnám, pedig viccelünk is vele.
2021. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elzárkózik az ilyesmitől. :( De ez van.
2021. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem, de nem is engedném!!
2021. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak olyan partnerem volt aki játszadozásból tette, de nem volt igazán kemény (domináns). Így konkrétan büntetés céljából még nem volt. Majd talán legközelebb.
2021. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Több mint két éve hordok erényövet, szóval előfordult párszor..

Mivel folyamatosan hordom, a büntetés inkább az szokott lenni hogy tovább marad rajtam. A büntetés mértékétől függően ez 1-2-3 nap, vagy 1 hét szokott lenni, egyszer-kétszer előfordult hogy 2 héttel tovább rajtam maradt (ezt már nagyon nehéz kibírni)


Nálunk persze a büntetés is a játék része valahol, szóval közösen döntöttük el ezt, bár néha 1-2 ilyen után el is gondolkozom, hogy miért is vágyom én erre.. aztán persze az élvezet utána mindig kárpótol, de vannak nehéz pillanatok


Persze olyan is volt, hogy ténylegesen büntiből került rám, tavaly nyáron tartottunk egy kis szünetet amikor nem hordtam, egyik este valamin összekaptunk a feleségemmel, és odamondtam a kelleténél kicsit bunkóbbat.. Másnap reggel oda volt készítve az éjjeliszekrényemre az erényöv, tudtam rögtön h fel kell vennem..


Féltékenységre sztem nem jó ez az eszköz..

2021. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!