Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Falun több az olyan fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falun több az olyan fiatal lány akinek szőrös a puncija?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 22:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Na, cenzúra itt is. :(
2021. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer egy kabinban öltöztem át sógornőmmel a strandon, falusi csaj nógrádból, csupasz volt.

Ennyit tudok hozzátenni a témához :)


/Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hol lalik az ember/

2021. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tèlen mindig szőrös
2021. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon pici párszáz fős faluban vagyok egyedüli kozmetikus. A tiniktől az 50-es nőkig kb a falu harmada-fele hozzám jár intim gyantáztatni. A többség a 20-30-40-es korosztályból. A maradékból pedig egy csomóan borotválják maguknak. Szóval a többségnek csupasz, kevesen vannak akiknek szőrös.


A férfiaknál másabb a helyzet, közülük a 20-30-40-es korosztály negyede jár hozzám mindenfélére, de 10-ből csak kb max 3-4 pasi gyantáztat intimet is.

2021. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
54%
De fura, hogy ennyien járnak intimkozmetikushoz. Szerintem ezek kamu válaszok voltak és a többség magának borotválja otthon.
2022. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is termeszetes most odalent
2022. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
"-ESKE; DE VAN ÖSSZEFÜGGÉS; MERT FALUN MÁS FELFOGÁSÚAK; MÁS MENTALÍTÁSÚAK AZ EMBEREK: A hírekböl is csak Orb´n folyik nekik, tehát agyilag is befolyásolva vannak.
2022. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én faluból kerültem fel, Bp-re, egy 10 éve. A környéki falukból volt pár csajom, mindegyik kivétel nélkül adott magára. Normálisan öltözködött, sminkelt és borotválkoztak.

Budapesten sokkal több elhanyagolt nőt látok már csak az utcán is, a 20-40 között mint vidéken. Melegítőbe, cica naciba járnak dolgozni, 2 hetes zsíros haj. Leül melléd metrón, szaglik a parfüm mögött a hónalj. Több hetes retek a cipőn.

2022. jún. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Srácok ti most milyen faluról beszéltek? vagy vidékre gondoltok? :)
2022. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
10-es .. mért hiszi mindenki azt hogy ahol nem 1 millióan laknak hanem pár ezren ott még azt is tudják ki,mikor, mit néz, mit eszik, hogy fürdik meg ilyenek :D ez egy baromság. Az emberek ugyanolyan pletykásak Budapesten mint bárhol máshol... sőt még pletykásabbak.
2022. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!