Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy a masszőr keze kicsit intimebb területre téved? Vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés
Történetesen a barátnőm édesapja masszőr, és most voltam nála első alkalommal, viszont néha úgy éreztem, hogy szándékosan próbál motoszkálni intim területen. Történetesen, ami kicsit furcsa volt, hogy többször érintette a combjaim belső felét, és a bikini vonalam. A hasamon fekve pedig szintén egyszer kétszer odatévedt a bugyimhoz. Nyilván az emberből valami ingert kivált, de azért ez tabu nálam. Ti szólnátok neki a következő alkalommal, vagy túlgondolom és próbáljam inkább élvezni a masszázst?
2021. nov. 21. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
már akkor szóltam volna
2021. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A combok belső fele teljesen oké, a bugyi és bikinivonal nagyon nem oké. Nálam tuti nem lenne következő alkalom ilyennel.
2021. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Vén kecske, mekkora loser. 🤣
2021. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ne járj maszőrhöz he ennyire gyagyás vagy és mindenkiben ezt látod.

Ő azt csinálja amit szokott és nyilván nincs senkivel probléma.

Csak pár ilyen agyament van aki ezt túl gondolja mert még nem nyúlt hozzájuk senki.

Vagy ha ezt gondolod akkor meg te szólj neki előre hogy hová nem szabad nyúlni.

2021. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy emiatt gyagyás lennék, de nyilván furcsa hogy egy idegen pasi a bugyimnál nyúlkál. Köszönöm a válaszokat.
2021. nov. 21. 10:05
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Szokott, igen. De ő nő, egyik kollégám anyukája. Eszembe se jutott volna a hátsó szándék.
2021. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan helyre nyúl, kicsit megrándulsz, vagy összébb záród a combjaid.

Ez a legtöbbeknél ösztönös, és ebből szavak nélkül is tudja, hogy elérte a határokat.

2021. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többet ne menj hozzá,biztos bejössz neki.
2021. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet adni jelzéseket. Ha olyankor összébb zárod a combodat,vagy megrándulsz,mint a 7. is írta,akkor vennie kell az adást.
2021. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így nehéz pontosan megítélni a szituációt. Szoktam csinálni gluteus masszázst gyógymasszőrként az elég intim. Ha nem szégyenlős a vendég akkor le van tolva az alsónemű vagy tangában van masszázs közben. Ez a masszázs elég ritka amikor alkalmazom vendéghez járva, kell lenni egy nagyfokú bizalmi viszonynak is, hogy működjön ilyen esetben. Mert különben nem tud lazítani és nem ér semmit a kezelés. Egészségügyi intézményben meg teljesen más tészta, ott a vendégnek eleve más a hozzáállása ilyen intimebb terület masszírozásához. (Kórfüggő is általában minél idősebb valaki annál inkább nem szégyenlős.)
2021. dec. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!