Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik az orgazmus jelei egy nőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az orgazmus jelei egy nőn?

Figyelt kérdés

Hogy veszitek észre ha elélvez a párotok és nem csak megjátsza?

Leírnátok mit csinál és a testén van e változás közben?


2021. nov. 21. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Észre fogod venni :)
2021. nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon látványos, számomra is izgató ahogy elélvez. Szép lassan egyre jobban remeg a lába, mozgatja a csípőjét, megszorítja a karom, beletúr a hajamba, orgazmuskor megfeszül, hangosan sóhajtozik, majd elernyed és eltol magától mert olyankor nagyon érzékennyé válik a csiklója

21F

2021. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Önkivületi állapotban sikoltozik, majd elájul. Ennyire jo vagyok.
2021. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Én nyalásnál látom hogy ha lüktetnek a záróizmai néha akor már haladok.

Amikor nagyon gyorsan lüktet sokat és erőset, és esetleg még íze is lett kicsit akkor tudom hogy elélvezett és óvatosabban kell nyalizni.

2021. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Már mindenki írta.

Libabőrös lesz a nő.

Reszket minden porcikája.

Sikitozik, nyög, lüktet mindene, gyorsabban lélegzik, nedvesebb a puncija, a férfi hajába túr, a férfi hátát simogatja de keményen ám,

2021. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a megjátszás dolgot soha nem értettem. Én soha nem játszottam meg orgazmust és nem is tudnám megjátszani, mert élvezem a szexet és akarom, hogy legyen orgazmusom. Ha valaki megjátsza az saját magával cseszik ki szerintem nem pedig a pasival. A másik, ha megfordul a fejedben, hogy talán megjátszotta, akkor biztos úgy is volt. Ha pedig olyan jó színész, hogy észre sem veszed az ő baja, ő maradt le a tüzijátékról, nem pedig te:)
2021. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

# 5, vagyok,

Az van, hogy csak 1 x játszotta meg a nő az orgazmust, ki is rugtam, kinek is kellene ilyen esetben 1 buta liba?

Szingli férfi vagyok.

2021. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát nemtudom nekem még soha nem volt orgazmusom de a fentebb leírtakat én is produkálom amikor a párommal vagyok mert nagyon élvezem de a nagy beteljesülés érzése vagy ilyesmi még sosem volt

18l

2021. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%

A hüvelyi záróizmos lüktetős válasz nagyon ott van!


Másik jelek.:

Én ha nyögög, orgazmus előtt 1-2 perccel, vagy fél perccel csönben maradok. Az érkező érzésre figyelek. Aztán jön az elélvezés hangja és a záróizmok lüktetése.

Ilyenkor kicsit fel-le mozog a hasam is. Orgazmus után hideg a csókom a levegőkapkodástól.

Ritkán, de ha nagy az orgazmus, a térdem is remeg.

2021. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!