Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők milyen fanszőrzet vágási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen fanszőrzet vágási stílus jön be nektek?

Figyelt kérdés

Ha férfi akkor azt írd le hogy neked milyen van. Köszike.


Ugye férfiaknak legnagyobb arányban a formára vágott vagy a csupaszra borotvált jön be. A nők hogy vannak evvel a kérdéssel?

Alant linkelek egy képet.



#férfi ször #férfi fanszörzet #Hogy szép egy férfi
2021. nov. 20. 11:21
 1/8 A kérdező kommentje:
2021. nov. 20. 11:22
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

17 A te válaszod:

42%

Sosem borotválkoztam sehol az arcomon kívül, volt hogy évi 15-20 partnerem volt, és soha senki nem mondta hogy zavarja, sőt. Amikor felvetettem a borotválást, heves tiltakozást váltott ki az ötlet.

Totál idiótának tartom azokat akik ezzel szívatják magukat, amikor a lányokat nem zavarja. Raadasul hulyen nez ki, ha valaki tenyleg akar csak lightosan is szoros, mert akarhol hagyod abba, olyan mintha veletlen bekapott volna a funyiro. Béna.

2021. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezek a fazonok szerintem gázak.

Én le szoktam nyírni az egészet egységesre géppel. A péniszem tövénél bele borotválok, meg (ameddig felül még csak pár milliméteres) a zacsimat is borotválom. Aztán darabig hagyom nőni, majd ha már kb 1,5cm akkor lecsupaszítom újra. De nekem a hasam felé is folytatódik a szőrzet, ezeket a részeket ugyanakkor kezelem mint a "lényegi" fanszőrt

2021. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem a természetességet. Máshol se zavar a szőr. :)
2021. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsák ezek a fazonok. Akikkel eddig én együtt voltam, azoknak vagy teljesen csupasz volt, vagy mindenhol egyenletesen rövidre volt vágva, és kész. Nekem igazából mindegy, csak ne hagyja meg hosszúra, mert az zavar (nem csupasz)
2021. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csupasz
2021. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Trimmelni bőven elég az egészet, hogy orálozáskor ne a szőrt kelljen nyalnom. Ez szerintem a pasinak is kényelmes, nem kell folyton borotválnia, etc.

Ezek a fazonok meg, ő…. :D

2021. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

??/F

Csupasz

2022. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!