Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogyha nagyképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha nagyképű beképzelt r...c stílusom van, akkor kellek, hogyha normális vagyok, akkor meg nem?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is ezt tapasztalom. :D A fiúknak ez kell.
2021. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére a "férfiaknak" nem.
2021. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 KittyhOWO ***** válasza:
88%
A mai kisfiúknak és éretlen ficsúroknak csak ez jó. Ha tudsz főzni, takarítani és dolgozol már nem lehetsz jó jelölt. Ne a saját korosztályodban keress ha fiatal vagy, mert ha így teszel aligha lesz normális kapcsolatod
2021. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az a kerdes hogy MILYEN ferfiaknak kellesz ilyen stilussal.
2021. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos a férfiak (igen, a férfiak) igencsak kedvelik a hüje p.csa nőket. Egy ideig legalábbis. Mondom ezt középkorú nőként, aki mindig rendes, kedves és normális voltam. Vagy legalábbis igyekeztem az lenni.
2021. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert szeretik a férfiak, ha könnyen kaphatónak tűnsz. Azért nem kell kűzdeni. Mindig azt a lányt fogják kiszúrni, aki a leghangosabb, és játssza a fejét. Nem véletlenül voltak 7-10 évvel idősebb partnereim, ők már nagyjából lenyugodtak. Mind több éves kapcsolat volt.
2021. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Akkor másról beszélünk.

Én nem úgy értelmeztem a kérdést, hogy kurvás, könnyen megkapható.

Hanem hisztis, buta, értelmetlen.

2021. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a mangináknak meg a SIMP-eknek tetszenek az ilyen nők, egy igazi domináns férfi nem olyan nőre vágyik aki mindenkinek könnyen adja magát.
2021. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mert merészek és bevállalósak, ellenben a gátlásos jókislányokkal, akik állandóan rejtegetik magukat és szégyellősködnek, és egy hónap után esetleg eljutsz velük oda, hogy na jó, esetleg lehet valami
2021. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű a recept.


Normális a dugás UTÁN legyél... addig ribi. :)

2021. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!