Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik lenyelik! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik lenyelik! Volt már olyan, hogy valakinek finom, vagy különleges ízű volt az ondója? Esetleg olyan, hogy sokkal undorítóbb, mint korábban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak jó tapasztalataim vannak, vagy alapból tetszik az íze, vagy finomakat fogtam ki, bár mostani barátoménak alig van íze, meg picit hígabb de legalább jó sok:)
2021. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, undorító volt annak, ami dohányzott. Mással nem volt gond.
2021. nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Háát talán egy valakinél volt szokatlanabb. Erős dohányos volt, de talán nem is az volt a nagy gond. Furán 'ragacsos' volt a spermája. Nem tudom hogy megfogalmazni másképp:D valahogy másoknak mintha kicsit hígabb lett volna és nála ez meglepett és nem tetszett annyira, főleg hogy sok is jött neki.

Amúgy nyilván mindnekinek más volt, más íz más állag más mennyiség, de ha nem kiugróan más, akkor nem zavar, nem szokott gondom lenni senkijével. Valahogy ezé a srácé nem tetszett annyira, persze ebből se csináltam nagy gondot, nem köpködtem vissza stb:D

2021. nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, vannak itt jó megfigyelések, preferenciák az ügyben! Nem gondoltam, hogy lesz, akinek ennyire konkrét gondolatai támadnak, de úgy tűnik, megérte feltenni a kérdést.
2021. nov. 20. 01:33
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Eddig nem volt dohányos partnerem soha. Az ondó átlag íze finoman szólva sem ízlik nekem.

Viszont egyszer volt egy partnerem, akiét nem találtam "undinak", majdhogynem semleges íze/illata volt :) Magam sem értem

2021. nov. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak jó tapasztalataim vannak,pedig jó pár alany volt. Én imádom.
2021. nov. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes hogy a mostani páromnak hogy változik az íze. Alapból szeretem az ízét vagy legalább is semleges. De volt már nagyon keserű és volt már nagyon édes. Nem dohányzik.

Eddig másokat nem kellett ennyit leszopni és nem tudtam megfigyelni.

2021. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de úgy tűnik, megérte feltenni a kérdést."

AZtán mire méssz ezzel?

2021. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!