Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha mondjuk este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha mondjuk este egyedül egy vonatállomáson lennétek, és egy gyönyörű örömlány odamenne hozzátok, és elhívna a lakására, elmennétek vele?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 08:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%

#20: futtatja a fene, nem vagyok én prosti :D

És nem azt írtam,hogy Te elmennél. A sokan másokra meg annyit, hogy szerinted miért van Magyarországon több százezer örömlány, ha nincs rá igény? :)

Biztos a sok álszent f@sz miatt, ez is pont olyan, hogy megírom a meleg-ellenes törvényt két drogos meleg-orgia között. Pont így működik ez az ország :)

2021. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

19,21 Na álljon meg egy kicsit a fáklyás menet:


na akkor vegyük sorjára:


- mindenki tökéletes: Nem, nem vagyok tökéletes.

- senki nem prostizik: De, sokan igen. Én nem.

- nem lép félre: Nem, azért az nálam nem fér bele.

- sosem tesz semmi erkölcstelent: nem mernék rá fogadni.

- min 20 centis farka van: szerintem nem érdekel annyira téged a farkam.- - bár hűséges típus, de már 200 nővel volt: nem voltam annyi nővel.

- utálja az anált: nem utálom, csak nem vonz.

- sose élvezne egy nő arcára: na ez viszont nem igaz, én nagyon szeretem csinálni :)

- legfontosabb, hogy jól kielégítse a nőt: így igaz :))


"Biztos a sok álszent f@sz miatt, ez is pont olyan, hogy megírom a meleg-ellenes törvényt két drogos meleg-orgia között. Pont így működik ez az ország :)"


Na ez mondjuk nagyon betalált! Ezt osztom. Viszont azért azt kikérem magamnak, hogy EZEKKEL moss össze. Nem vagyok politikus, nem hozok melegtörvényeket és nem orgiázok melegekkel.

2021. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló szitu, csak a buszvégre tartottam és a bíróság előtt szólított le, bár nem mondom hogy 10/10 volt, inkább 7-8.

Nem volt csúnya, de nem fizetnék szexért. :D

2021. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 manly ***** válasza:
88%
Nem mert nem bízom bennük.
2021. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Van, hogy 4 órát kell várni a vonatra. Én amúgy elmennék egy ilyennel.

Elhiszem azt, hogy csak ilyen emberek írtak ide, akiket ez nem érdekelne.

2021. nov. 19. 10:22
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek a szex körül forog az élete, nem azt mondom, hogy nem szeretem, sőt nagyon is szeretem, de ebben az esetben az ész dönt nálam
2021. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag modern és haladó gondolkodásúnak tartom magam, de hogy valakinek igent mondjak, akivel 2 másodpercnyi interakció történt, azzal, hogy odalép és leszólít, na az még nekem is tól gyors :D
2021. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha porstizni akarok (szoktam), akkor én választom ki az interneten azon a bizonyos oldalon, amit itt sokan ismernek. Csak oda megyek, ahol vannak beszámolók és stabil a hirdető.

Az gyanús lenne, ha valaki csak úgy odajön hozzám egy vonatállomáson, hogy menjünk fel a lakására, mert abból könnyen lehet, hogy nem szex lesz, hanem valami más... bár lehet az értékeimet b@szhatom, miután pár kigyurt barátja zsebébe vándoroltak.

2021. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Dzsoki ***** válasza:
100%
Akkor menjünk sorjában!Nem azért,nem mennék vele,mert erkölcsös vagyok,hanem,mert nem életszerű a dolog.Nem tudom,hogy hová visz és esetleg,nem hogy szex,nem lesz,hanem még kevesebb értékkel jövök el,mint amivel mentem.Amennyiben,bőven van időm a vonat érkezéséig,akkor egy orál valahol a közelben,belefér.
2021. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Ma már van olyan, hogy "internet", biztos hallottál róla, na ezen az interneten lehet keresni neked tetszőt, ha prostira fanyalodnál. Ha csak úgy leszólítanak a vonatállomáson, hogy menj fel hozzá, annak nagyon gyorsan kirablás lehet a vége, nem pedig etye-petye.
2021. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!