Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vékony vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony vagyok, de tetszem egy lánynak és szerintem szerelmes is belém, pedig ő neki olyan gyönyörű teste van hogy minden fiúnak tetszik. Hogy hogy tetszem neki pedig nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan szép formás hogy el sem hiszem hogy én tetszem neki. Jó igaz az arcom nem ronda de csontváz vagyok.
2021. okt. 8. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Te vagy a magas-vékony? Aki régebben írogatott ide minden nap kérdést?

Örülj neki, hogy tetszel neki.

2021. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Hidd már el hogy tényleg tetszel nekem!
2021. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van egy nagyon csont vékony ismerősöm akinek egy viszonylak csinos barátnője van. Persze fura amikor nehezebb a lány a férfinál, de miért ne lenne lehetséges? Tetszel neki örülj.
2021. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Talán ő nem olyan felszínes mint te, azért.
2021. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Max tetszel neki, szerelmes még nem lehet, annak idő kell. De ha elszalasztod, nem fog kialakulni.
2021. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem így hagyd a fenébe.

Nem lehet egy csajt úgy meghóditani hogy kisnyúl vagy.

HA tetszel neki akkor ez adjon egy piszok nagy önbizalmat és hajts rá.

Ne légy piskóta!!

2021. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Csak hülyít téged. Vigyázz vele!
2021. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kispajtás te most agyalsz rajta vagy cselekedni is akarsz? Mozdulj rá, mert különben viszik az orrod elől. Majd ha összejöttetek akkor megkérdezed tőle, addig kár rajta agyalni mert elmegy a hajó.
2021. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a gyíktest konkrétan a legvonzóbb testtípus?


Note: Idővel egyre többet ér az izom, de az elsődleges szempont (mindkét nemnél), hogy ne legyél duci

2021. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!