Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek a testemről?

Figyelt kérdés

Képek:


[link]


[link]



2021. nov. 16. 19:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú hogy büszke vagy erre a testalkatra huszon évesen. Ilyen testalkata az 50-es férfiaknak szokott lenni. A nőknek, főleg a korodbelieknek pedig egyáltalán nem vonzó egy ilyen test. Kezdj magaddal valamit, mert ha már most így nézel ki öregkorodra borzasztó sok betegséged lehet.
2021. nov. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Igazi 40 feletti ocsmàny test. 23 évesen kissé gàz így kinézni.
2021. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Kritikán aluli, gondoltam véleményezek, de ezt nem lehet.
2021. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik
2021. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén most már, hogy tudatosan híztam, mert zavart a szálkás soványságom. Lehet, hogy offenzíven hangzik, de élveztem ahogy hízok és tömtem magam direkt, célzottan elkezdtem kétszer annyit enni kb. mint régen.

Már amúgy hónapok óta nem hízok, tartom az ételmennyiséget.

Megmondom őszintén jobban érzem magam. Sejtettem amúgy, hogy nem tetszik ez az alkat a nőknek, eddig se voltam sikeres a nőknél túlzottan.

A karjaimat akarom még felhozni, hogy vastagabbak legyenek, lehet jobban rámegyek a felsőtest edzése meg elkezdek fehérjeport szedni még a sok kaja mellé.

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valaki gondolja még, akkor írjon nyugodtan, hogy mi a véleménye. :)

2021. nov. 17. 15:39
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy zavar a szálkás soványságod még hízhatsz izomból is. Az hogy malac leszel és nagy karod lesz, de az egész egy zsírpacni kb olyan, mint egy dagadt nőnek a nagy mell. Lehetne nagy karod izomból is, és az legalább jól néz ki. Ezzel a sovány szálkás forma kb egy szinten van.
2021. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
69%
Sürgősen le kell fogyjál, ez nem egészséges! Borzalmasan el vagy hízva, mint akit visznek a vágóhídra.
2021. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Izomból hízni körülményes, meg a zsír miatt még nagyobb darab vagy. Naturál edzésnél éveket küzdesz 10-15 kiló izomért. Most azzal csak 80-85 kiló lennék az meg nekem kevés, mert nagydarab akarok lenni és gyorsabban megvan, ráadásul a hízással is épül izom, még akkor is, hanem edzel mellé, mert a nagyobb tömeget mozgatni kell valaminek, plána ha még rágyúr az ember.

A másik meg ha van egy betegség, akkor legalább tudok miből leadni.

Illetve elrettentőbb is egy ilyen testalkat, mint a 80 kilós 12% testzsíros fizikum. Utóbbi emberről egy pulóverben lehet meg se mondod, hogy izom is van rajta, pláne kabátban.


Még amúgy elmesélnék egy történetet:

2-3 hónapja sétáltam haza este. Elég rossz környéken lakok, sok drogos meg kétes alak mászkál erre. Láttam, hogy ketten kapucniban két ház között állnak, már messziről láttam őket, meg hallottam, hogy halkan beszélnek. Két nyüzüge volt, az egyik full törpe, a másik egész magas, hórihorgas alak. Gondolkodtam kikerülöm őket, de mondom mi a baj lehet...

Amikor közeledtem feléjük ez a párbeszéd zajlott le:

Egyik csávó: "Ez?" (félhalkan)

Másik csávó: "Ez nem jó, ez nagydarab." (kissé hangosabban)


Utána elsétáltam mellettük, semmi nem történt.

2021. nov. 17. 17:50
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor hízz nyugodtan. Nekem nem tetszik, de a te életed, te döntésed.
2021. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez hatalmas baromság. Egy komoly embernek ez a fizikum teljes mértékben nevetséges, cseppet sem elrettentő. Lassú, gyenge, lomha, dagadt, ki félne ettől? Egy 85 kilós szálkás srác sokkal elrettentőbb, mert ki tudja mennyire tud verekedni, kettőt pislogsz és törött az állkapcsod. Az állatvilágban sem a tehén fél az oroszlántól, hanem fordítva.


Most ne azt nézd, hogy két csoffadt kisgyerek megijedt tőled. Ha valaki verekedni akar és tud is, az pont hogy téged fog választani, mert egyet üt és fekszel is, úgysem tudod kikerülni, feltéve ha egyáltalán ellenfélnek tekint.


Egyébként nem 80 kilós full szálkás fizikumra gondoltam, hanem mondjuk 100kg 15-8% tzsvel. Persze azért éveket kell dolgozni, de annak tényleg van értelme.

2021. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!