Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha szex közben megtépem a párom orrát? (25/n)

Figyelt kérdés

Szoktunk mostanában szexelgetni és amikor úgy csináljuk hogy én háton fekszem vagy amikor én vagyok felül akkor van hogy odanyúlok az orrához és nagyon erősen elkezdem húzni , meg befogom az orrát nagyon erősen meg ilyesmi.

Valahogy vicces hogy ez kellemetlen neki meg az is hogy utána mindig szipog 😂

Jó nagy orra van a páromnak, olyan hogy egyenes de nagy és elég könnyen mozog a vége.


Ez nem normális dolog? Mi lehet ennek az oka nálam?



2021. nov. 16. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mást húzogass ilyen intenzitással :D
2021. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hogy a pöcsét húzogatnád, te dinnye.
2021. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez elég köcsögség:D Vicces, de csak neked.

Az orr meghúzása simán fájhat, ráadásul ha nem is fáj, akkor sem kellemes. Ezzel tulajdonképpen a szex élményét rombolod neki.

Gondolom azt nem akarod, hogy ő úgy élje meg, hogy nem jó veled szexelni, mert bszogatod az orrát közben...


"Mert magam kigúnyolom ha kell, de hogy más tegye, azt nem tűröm el!"

https://www.youtube.com/watch?v=CFuYh_1MgNI

2021. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Örülj h nem dobott ki a pi.csába ugy ahogy vagy ruha nelkul a lakasbol... Ilyen idiotat komolyan mondom hihetetlen...

Te örülnél neki ha közben lecsavarna egy ku.rva nagy lángost arra vicceskedô pofádra?

2021. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem bejönne szeretem a vicces csajokat de a mellbimbódat megcsavarnám azért cserébe:D
2021. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez fixen beteges
2021. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendhagyó szokás az biztos,de hogy normális e azt te is és szinte minden épeszü ember szerint nem normális,mondhatni orvosi eset.
2021. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes szokás, erősen dominánsnak tűnsz de a te pasid, vele vagy nem velünk, ő tudja lenyeli-e neked ezt a gombócot vagy sem.
2021. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem nagyon pici az orrom sajnos
2021. nov. 16. 13:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tépd meg a farkát! Komolyan ;)
2021. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!