Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy rossz szex számotokra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy rossz szex számotokra?

Figyelt kérdés

FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM! Ha mégis nő vagy, a nemedet említsd meg.

Mi az, ami miatt azt mondod, hogy nem volt jó a szex? Mivel tudja egy nő teljesen elvenni a kedvedet a szextől? Milyen az a szex, ami nem rossz, de “gyenge”?



2021. nov. 15. 03:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

Én nőként írok.

Nekem még soha nem volt igazán jó szexben részem. Élveztem de soha nem volt élvezés a vége Előjátékot soha nem kaptam vagy csak annyit hogy pár másodperc ujjazás volt.

Tehát orgazmusom sem volt még férfival csak maszturbációval.

Úgyhogy ha nincs előjáték gyors tüzelő és kis méretű a pasi akkor az már rossz.

Pedig én aztán mindenben benne vagyok nem vagyok egy fadarab az ágyban. Mégsem érdemlem meg hogy nekem is jó legyen.

A mostani párom is dettó. Berakja punciba vagy popsiba elélvez lefekszik alszik. Vagy lovagoljak de a folytatás ugyan az. Vagy szopjak a számba élvez és ennyi. Ebbe én hol vagyok?? Csak arra kellek hogy ne magának kelljen kivernie a farkát.

Na ez az igazán rossz szex.

2021. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

8. Az utolsó bekezdéshez. És ha én érzékien simogatom a pasit nyakát mellkasát a farka környékét farkát és csókolom közben a nyakát de neki a farka még sem moccan akkor én vagyok a hibás? Mert nálunk így van. Ha én akarom és kívánom nem áll fel a farka de ha ő akarja nekem már csinálni is kell amit szeretne általában szopni.

Nagyon rossz érzés ha mindíg ott vagy hagyva kielégületlenül miközben neked ki kell elégíteni a párod.

2021. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem a legpocsékabb élményem az volt, mikor egy csajjal nem volt meg alapból a megfelelő kémia és körül belül olyan volt mint egy gumibaba. Se hang se vágyakozások, csak úgy ahová tettem ott volt és lényegében ennyi. Az lepett meg utánna a legjobban bevallása szerint, hogy neki ez még tetszett is.
2021. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

11-es és 12-es, majd munka után reagálok szívesen, de előre közlöm, hogy nem vagyok pszichológus. Csak a saját szubjektív gondolataimmal, tanácsaimmal, kritikáimmal tudok szolgálni, nem tudhatom, hogy mi lenne a "normális" viselkedés (az ágyban, vagy azon kívül)


;-)

2021. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem a legpocsékabb élményem az volt mikor lovaglópózban csúszkált rajtam a csaj és nem akarta hogy végre becsúsztassam... holott nem volt ciklusa se semmilyen nőgyógyászati gondja, illetve gumit is mindig használunk. Sőt általában kiverte nekem mert gondolta elég nekem annyi is holott látta hogy zavar.

Volt egy másik partnerem is aki meg kb. meg sem akarta fogni mert számára az ötperces vonaglás a kocsi hátsó ülésén elég is a szex címszó alatt. Mondtam márr eki hogy lassabban hogy én is élvezhessem de neki nem jó mert ő nem évezi. Hát gondoltam anyádat, azt...

2021. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nőként írok. Vannak különböző szintek ebben szerintem is. Évekig voltam párkapcsolatban olyan férfival akivel egyszer sem volt orgazmusom. Szerelmes voltam, és volt kölcsönösség,figyeltünk egymásra, szóval maga a szex nem volt rossz, de az, hogy évek alatt nem tapasztalja ki hiába kommunikálunk róla, hogy nekem hogy lenne jó, az elég sokat elvett belőle.

Utána volt egy barátság extrákkal kapcsolatom, ott volt először orgazmusom a pasitól, de nem voltam szerelmes belé, nem is annyira jött be, így ennek 1-2 hónap alatt vége lett.

Olyan sráccal is voltam aki szó szerint azt mondta, hogy ő egy isten a nyelvével és majd úgy elintéz hogy nocsak, ehhez képest mindenhol nyalogatot kivéve a csiklómat, borzalmasan illúzióromboló volt, de legalább utána megkérdezte elmentem-e. :D Alig vártam, hogy vége legyen.

A legjobb élményem egy egyéjszakás kaland volt, ahol mind a kettőnknek kielégítő volt az együtt töltött idő, és baromira izgalmas is volt minden ami történt, sajnáltam, hogy nincs ismétlés. Szóval szerencsére én olyan férfival még nem voltam amit itt sokan írnak, hogy nincs is előjáték meg önző a másik, de attól sajnos még lehet nagyon lapos a szex.

2021. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én a "homokzsák-effektet" nem kultiválom.

Rendben van, hogy a férfitől várják el inkább az aktivitást, a kezdeményezést, de amikor kiterül előttem egy nő és tétlenül nézve várja a folytatást, az engem nagyon le tud hangolni.

2021. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azt veszem észre, hogy nagyon sok pasi panaszkodik arra, hogy a nő fekszik, mint egy bot, de sokan nem hagyják a nőt ráérezni, ha nem jól mozog, nem hagyják “beletanulni”. Az exem is mindig erre panaszkodott, lovagló pózban próbálkoztam ugyebár jól mozogni, de gondolom nem igazán csinálhattam jól, ezért rögtön így “lenyomott” és amikor én voltam felül akkor is ő mozgott. Más pózokban sajnos egy nő nem nagyon tud mozogni szerintem, bár az exem azt mondta, hogy más pózokban is mozoghatnék, így próbálkoztam valamit produkálni, hogy mozogjak, de rögtön ott is leállított, aztán ezek nagyon megterhelőek voltak a számomra lelkileg, sokszor sírtam is miatta, nem tudtam, hogy mit kellene csinálnom, ha elsőre nem megy az, hogy jól mozogjak. 3 férfival voltam eddig, az egyik ugyebár az exem, a másik 2 egyéjszakás kaland egy diszkóból mentem el velük szexelni, mivel 3 éve szingli vagyok, és már eléggé kivoltam éhezve, bár ők is csak így “megdugtak” 24 éves vagyok, és nem tudom hogyan tanuljak meg “szexelni”. Emiatt nem is merek ismerkedni, mikor már szexre kerülne a sor, akkor lelépek. Viszont szeretnék már kapcsolatot és szexelni is szeretnék, de biztos hogy az a tipikus rágörcsölős lennék, akivel szinten nem élvezetes a szex. Tehát szex után úgyis dobnának engem, mivel senki nem akarja folytatni valakivel, akivel nem jó a szex. Rengeteg ismerőstől hallom meg különféle cikkekben is, hogy hamar le kell zavarni az első szexet, mert ha rossz, akkor ne húzzák tovább egymás idejét, és mindenkitől ezt hallom, senki nem akar valakivel összeszokni és lekommunikálni, hogy jó legyen. Mit javasolnátok?
2021. nov. 15. 17:47
 19/20 anonim ***** válasza:
A sex egy ösztönös cselkedet alapjáraton. Élvezetesebb ha élvezik közben és nem előre megtervezett dolgokon alapul.
2021. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként az a rossz ha nincs kommunikáció vagy ha megbeszélünk valamit de végül nem jön össze vagy nincs meg a lánnyal az összhang
aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!