Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ez mi lehet, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mi lehet, miért érzek ilyet odalent?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de barátom már többször kinyalt és megujjazott. Egyszer sem élveztem még el, ahhoz nem tudtam eléggé ellazulni.

Viszont mikor a barátom a lehető legmélyebbre dugja belém az ujját és belül mozgatja akkor az egy nagyon intenzív érzés lesz, elkezdek remegni kicsit illetve hamar túl intenzív is lesz. Ekkor már odaát is érzem és kicsit olyan mintha kakilnom kéne de nyilván tudom hogy nem kell, (illetve ilyen fura feszítést is érzek idővel, mintha valaki éppen belülről vágná a hasam alját keresztben). Nagyon fura és nem is annyira kellemes. Ez mitől lehet? Illetve min kéne változtatni akkor a barátomnak? Mert remélem szex közben azért nem ez a kakilós érzés fog dominálni.

18/L



2021. nov. 13. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Srác vagyok, de szerintem felfele kéne haladnia nem lefele.
2021. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kakilós érzés fog dominálni egészen addig amíg be nem szarsz.
2021. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi 17/L
2021. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1es nem értelek.. miêrt haladna lefelé? Egyre bentebb dugja az ujját

2es nem nyugtatott még a válaszod😅 nem akarok bekakilni

2021. nov. 13. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik oldalra fordítsa az ujját hogy ne a hátsó oldalát érje jobban, akkor elhet jobb lesz.
2021. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!