Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak milyen érzés az mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen érzés az mikor megdugtok egy nőt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
2021. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 manly ***** válasza:
90%
Nagyon jó érzés benne lenni.
2021. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
2021. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem szoktam úgy "csak megdugni egy nőt". Volt már rá példa, hogy menet közben lett világos: Nem szexelek, csak dugni fogok egy adag szerves anyagot, ami él. Ez esetben -röviden- ugy mondom: Fárasztó, és untat a dolog.


De ha a csaj lelkes, proaktív, érzelmes és agyban is ott van, akkor szexelünk/szeretkezünk (kapcsolaton kívül is ugyan olyan jó lehet). Ilyenkor fantasztikus, de úgy az elejétől végéig :))

2021. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem próbáltad még?
2021. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

Elképzeltem, ahogy végigcsókolom, nyalom a testedet homloktól a talpakig. Körzök a makkommal a bimbók körül, a fitymafékemmel masszírozom a kemény bimbiket, megpaskolom vele őket, húzom rajtuk lassan, módszeresen. Elképzelem, ahogy széttárod előttem a lábaidat, alaposan kinyallak és ujjazlak egyszerre, a popsidat is kinyalom rendesen. Aztán becsusszanok a nedves, sikamlós, meleg, szűk hüvelybe misszionáriusban, golyókig, a lehető legmélyebbre beléd gumi nélkül.

Àtkulcsolsz a puha talpaiddal, melyeket érzek néha a vádlijaimon, miközben a popsid alá markolva, beléd nyomom tövig magamat és körkörösen mozgatva a csípőmet bejárom farkammal hüvelyed minden szegletét. Közben hevesen csókolózunk, ölelkezünk, markolod erősen a fenekemet, paskolod, ujjazol...izzadunk rendesen s egyszer csak teleélvezlek, elárasztalak odabent sok és meleg, ízletes nedűmmel. Hmmm...

2021. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Nedves, meleg, szűk.
2021. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Hihetetlen jó érzés volt. Fú, de jó volt. Le sem tudom írni. Hogy ott van egy darab test és az a punci csakis azért nőtt oda, hogy keményen megdugjam, beledugjam a farkam. Hihetetlen jó érzés. Főleg egyejszakasnal, ott agyban eltudom kuloniteni, hogy a nő az csak testresz hordozoja, ami számomra elengedhetetlen.
2021. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom :D
2021. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Uram isten ilyen okádék embereket mint a 6os meg 8as. Nektek egymásba kellene golyókig csattanva csusszanni de csak mint 2 db hús 2db test. Aztán semmi lelkizés!
2021. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!