Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen a szexben? 24/N

Figyelt kérdés

3 pasim volt eddig életem során, mindhárman bőven átlag alatti mérettel rendelkeztek. Nyilván nem azért jöttem velük, hogy mekkora nekik, meg nem ez volt az első kérdésem hozzájuk.


De itt vagyok 24 évesen és még sosem sikerült igazán élveznem a szexet... Most már ott tartok kb, hogy bárkivel lefeküdnék, akinek tényleg vastag van, csak hogy legalább egyszer az életben kipróbálhassam, az milyen. De nem kezdhették úgy egy ismerkedést, hogy "szia, vastag a farkad?"...



2021. nov. 13. 09:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves fiú vagy?Mióta szeretnéd pasival is kipróbálni?
2021. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon sok nő van így sajnos..
2021. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%

Vannak netes oldalak ahol így is lehet ismerkedni és nem lesz zsákba macska!

Mi az a vastagság ami jó lenne neked ?

2021. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Ennél már csak az a sz*abb mikor kis méretűhöz mész férjhez. Egy ideig még az emlékeidből előszeded milyen vastagabbal lenni, de egy idő után már emlékezni sem emlékszel milyen is volt. És persze lehetőséged sincs már hogy nagyobb mérettel legyél.
2021. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Amíg csak ekkora a merítésed a teljes populációból addig nem túl nehéz belefutni nem megfelelőbe.


De mostanra tuti kaptál már 50 privit pasiktól akiknek állításuk szerint 25/8 centis van, és azonnal megdugnának akárhogy is nézel ki. :)

2021. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
81%

XDDDD


Indul a vadàszat a Vörös Októberre?

2021. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Volt olyan nő, aki azért járt nudira, hogy biztosra menjen. "Ruhátlan" fürdők/szaunák ebben az évszakban is vannak.
2021. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Dehogynem lehet úgy ismerkedni. Csak nem kapcsolatot kell keresni, hanem kalandot. Akkor senki nem fog fennakadni azon, hogy a méret kérdéssel indítasz. Szerintem próbáld ki mindenképp, ha ennyire vágysz rá. Persze nem biztos, hogy valóban olyan jó lesz, mint elképzeled. Sok minden másra is szükség van a jó szexhez. Pl nekem volt olyan barátom, akinek hatalmas volt, de annyira unalmasan és fantáziátlanul szexelt, hogy borzasztó, másfél évig együtt voltunk, és nem fejlődött sehová, egyáltalán nem mondhatnám, hogy jó volt vele. Aztán volt olyan, aki meg kb két lökésre elsült. Mindig. És olyan is, akinek tökéletes volt mérete, nem is ment el hamar, fantáziája is volt, de nem szerette az előjátékot, sem az orált (adni), se egy kis simire, se masszázsra nem lehetett rávenni. 2 év alatt azt is meg lehetett unni. Ezért nem értem, hogy miért kell mindig a méret dolgon lovagolni. Persze jó, ha nem kicsi, de csak egy a sok tényező közül, amitől jó lesz a szex.
2021. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

Ez már eleve téves hozzáállás. Nem a méretek miatt volt rossz velük, hanem mert nem értenek a nőkhöz.

Én pl úgy elélveztetek nőket, hogy sem a mellükhöz, sem a puncijukhoz nem érek semmivel. Elég csak a nyelvem és a kezeim. Aki odaadással és hozzáértéssel csinálja az jó lesz ebben.

2021. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan dobj már egy képet, hogy kb. mekkora farkakkal hozott össze eddig az élet!
2021. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!