Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan jártak ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan jártak ilyen szerencsétlenül?

Figyelt kérdés

24 vagyok egy barátnőm sem volt. Párszor szexeltem de nem szerelemből meg nem is volt jó.

24 évesen nagyjából sehol nem tartok a nőknél.

Ismertek olyat aki szintén ilyen gázos?


2021. júl. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha megtudod többen vannak így akkor az vígaszt nyújt?

Kelj fel a téli álomból kismackó, a pina nem fog érted küzdeni.

2021. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Te legalább dugtàl. Szerintem én soha nem fogok még azt sem. Nemhogy komoly kapcsolat meg ilyenek.
2021. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párszor szexeltél, 23 éves koromban vesztettem el... azon gondolkodj, miért tette szét a lábát az a pár, az se rossz kezdetnek.
2021. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld össze magad a rettegéstől, nekem pont 24 éves korkmban lett először barátnőm.
2021. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én is 25 évesen, csomó futókalandom volt, de rendes hosszú kapcsolatot nem bírok összehozni, mindig azt érzem, valami baj van velem, és a szexben sem vagyok egy csődör...
2021. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Ismerek ilyet,méghozzá elég jól ugyanis én vagyok az. Teljesen esélytelen hogy én nőkkel bármiféle kapcsolatot kialakítsak. A szocializációm teljesen el lett baszva,hiába dolgoztam magamon,fejlődtem is nagyon sok téren de végső soron ebből a szarból nem tudtam kikecmeregni. Ha nem lennének prostik akkor nekem semmilyen nemi életem nem lenne. Az a durva hogy ezekkel a lányokkal általában full jól elvagyok,nem ismerek magamra,mintha nem is én lennék amikor velük vagyok.Többen közülük kapartak azért,hogy visszajárós legyek náluk,privát telefonszám,önkéntes túlóra,nagy beszélgetések,stb. A való életben meg egyszerűen már a kapcsolatteremtésnél elbukok,egyből kukázva vagyok. Nagyon gáz ez de egyszerűen képtelen vagyok már ezen változtatni.
2021. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!