Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több mint 2 éve nem szexeltem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 éve nem szexeltem. Azt érzem hogy már sosem lesz benne részem. Más is van ilyen szerencsétlen helyzetben?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, 22 évesen voltam lánnyal utoljára. Kapcsolatom nem volt még. Már azt se tudom lassan milyen érzés a szex. Szerintem már sosem fog összejönni.

Egyszer akartam volna prostihoz menni, meg is beszéltük aztán nem vette fel a telefont.


Más is van ilyen helyzetbe?


2021. márc. 20. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vígasztal, én még rosszabb helyzetben vagyok ilyen szempontból 😅
2021. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tisztában vagy vele,hogy az ilyen fizetős szolgáltatást kínáló oldalon rengeteg szolgáltató van?
2021. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

De jó neked 30 éves férfi vagyok és még sosem szexeltem.

Cserélünk problémát?

2021. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Mindjárt megsajnállak titeket lúzerek... 😁😂

33N

2021. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Én csak 22 de még szűz. És nem tervezek ezen változtatni! 😁

L

2021. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

#4

mára hány kuncsaft van beírva? ;)

2021. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

A lányoknak mindig könnyebb. :) mert pun... cink van.

Nekem azért van 1 / ho. Az elég nekem, azért minimális mert csak szexen alapuló kapcsokat egy idősebb pasival. L.

2021. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez még rosszabb is. Sok házas panaszkodik, hogy nincs szex. Sajnos én is jártam.
2021. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!