Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sosem volt még párom. Nagyon magam alatt vagyok már emiatt. Pedig annyira tudnék szeretni egy lányt, mostmár úgy érzem hogy nekem sosem lesz barátnőm, mert hamarosan 25 leszek és még csókig sem jutottam el. Nem tudom nekem miért nem jön össze. Ennyi idősen nem sokan tartanak itt szerintem, jóval korábban túl vannak már mások ezeken. Nagyon le vagyok maradva, meg eltérek a normálistól.

El sem tudok képzelni milyen szeretve lenni, ha lett volna barátnőm gondolom nem érzeném magam ilyen rosszul.

Nem tudom nekem miért nincs egy kis szerencsém ebben.


2021. júl. 5. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
És probalkoztal is?
2021. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tettél azért hogy legyen?
2021. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak nincs szerencsém. Hozzám hasonló lányt sosem találtam még. Meg úgy eleve sosem alakult úgy hogy összejöhessek egy lánnyal.
2021. júl. 5. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Es hogy próbálkoztál?
2021. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy hozzád hasonlóval?

Mert egyrészt nem a tükörképünket kell keresni, másrészt honnan tudod milyen is ő ha nem voltál vele huzamosabb ideig?

2021. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

El se tudod képzelni milyen szeretve lenni?

Nem a párkapcsolatban tapasztalja meg ezt először az ember, úgyhogy kétlem.

Biztosan van családod, vagy barátaid...

De ha ilyen elkeseredett vagy, az kiül rád, és taszítja a nőket.

Próbálj meg a szociális készségeiden fejleszteni.

2021. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Én is az első páromtól kaptam a legtöbb szeretetet és hihetetlen jó volt. Barátoktól azért másfajta szeretetet kapsz. A családom pedig eléggé érzelemmentes, sosem bántottak vagy ilyesmi, de szeretetet sem mutattak igazából. Anyám mióta az eszemet tudom egyszer sem ölelt meg. Ilyenek. Szóval sokat jelenthet az első igazán szeretetteljes kapcsolat

20F

2021. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!