Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál létezik anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál létezik anális orgazmus? Ha igen, hogyan lehet elérni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem, nincs a végbélben semmi, ami orgazmust tudna kiváltani. Nekünk nincs prosztatánk... 28 /N
2021. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

#1:

pedig létezik, nekem volt partnerem aki elérte és volt aki közel volt hozzá

2021. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lazy Lover ***** válasza:
39%
igen létezik én kemény sexel értem el
2021. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk nincs prosztatánk, ami annyira érzékeny lehetne ott. Mindazonáltal aki szereti az anált, annak izgató érzés az a feszítés, plusz ugye az ánusz és környéke is nagyon érzékeny terület. Simán elképzelhető, hogy van aki el tud élvezni ettől, mondjuk csiklóizgatás mellett. Hogy önmagában csak popsiban történő mozgástól...hááát ha létezik is elég ritka akinek megy. De neki se azért, mert van ott neki valami, hanem mert annyira nagyon izgatja és élvezi, hogy fejben ez elég az orgazmushoz. De mondom, ha létezik is, nagyon ritka. Csiklóizgatás mellett simán. Úgy én is el tudok menni.

N

2021. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, megfelelő izgalmi állapotban sikerül.
2021. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kalandvagy1986 ***** válasza:
69%

"Szeretem" azokat akik lepontozzák azt, aki szerint valami olyan is létezik amit a pontozó nem élt át, amiben ő nem hisz... :(

Létezik. Nő vagyok és tapasztaltam is. Behatolásnál sokszor (az anális aktus 90%-ban), de volt hogy "csak" ujjal nyomva körzött az ánuszomon párom intenzíven (körömre figyelni) és attól is sikerült... Ettől még tény, hogy sokaknak fáj, sokan nem élvezik vagy nem is akarják kipróbálni.

35N

2021. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy van csak megfelelő formájú és méretű penisz kell hozza olyan 19-20 cm és görbült hogy oda érjen ahova kell
2021. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kalandvagy1986 ***** válasza:

Kedves #7. Persze, fontos hogy mi és hová ér, de az análhoz pont nem ideális a 19-20cm, sőt puncinál is a méhszájat "kopogtatja". Amit te "keresel" az nem a G-pont véletlenül? Igaz ahhoz is elég egy ujjnyi hossz, punciban, elől.

A végbél fala nem igazán érzékeny, sokkal inkább az ánusz körüli idegvégződések ingerlése okoz(hat) örömöt. :)

2021. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!