Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan is van most akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is van most akkor a lányoknál a szex és a hüvely izgatása/hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sötét, figyeltem biológia órán. De annyi mindent tapasztaltam, hallottam és olvastam már, hogy szeretnék utána járni a dolognak.


Először is az első kapcsolatomban a lány nagyon szexmániás volt, volt olyan is, hogy napi 5x csináltuk. Rajta látszott nagyon, hogy élvezi, és én is meg voltam róla győződve, hogy izgató neki a behatolás. És itt most csak a sima szexről beszélek. Viszont a mostani barátnőm nem ilyen. Ő max. csak heti 1-2x akarja, és szerintem azt is csak miattam. Beszéltünk már erről, és mondta, hogy az hogy valami behatol a hüvelyébe, őt az egyáltalán nem izgatja fel. Olyan, mintha a hátát simogatnák. Viszont ez nekem meg tök sz*r érzés, mert tudom, hogy ő nem élvezi, csak miattam csinálja. És nem azért mert élvezi. Egyedül csak a csiklóizgatástól tud elmenni.


De én ezt mostmár full nemértem. Az első kapcsolatom alatt biztosra vettem, hogy a nőknél a hüvely izgatása ugyanolyan, vagy hasonló mint a csikló/pénisz. Elvégre sok idegvégződés található a hüvelybemeneten. De ezek szerint akkor még se így van. Vagy mindenkinél más? Hogy lehet az, hogy valaki (nők) élvezi a szexet, míg más egyáltalán nem? És náluk ez az élvezet, ugyan olyan élvezet mint a férfiaknál a pénisz ingerlése?



2021. júl. 19. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Azt olvastam hogy a hüvely belseje a szülés miatt totál érzéketlen, csak sima érzet van benne. Nekem is volt olyan barátnőm akinek érzéketlen volt de volt aki élvezte. Nem vagyunk egyformák. A barátnőm szerint volt olyan fiúja akit totál nem hatott meg a szopás és fura volt neki hogy én meg szetelvezem az agyam tőle :D
2021. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Tudod, van az a mondás, hogy a nőket sosem lehet megérteni, na ez a dolog is idetartozik.
2021. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha a huvelyben sok idegvegzodes lenne, akkor belehalnanak a nok a fajdalomba szules kozben.
2021. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, semmit nem erzek a szextol, max 1-1 pózban rovid ideig valami jot erzek, de nem tudnek elmenni tole, es nem a baratom bena. Csiklotol meg hamar megvan az orgazmus. Egyszeruen csak annyi, h nekunk nem a vaginalis behatolas a jo.
2021. júl. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4es

És akkor nem is kívánod egyáltalán a klasszikus behatolásos szexet? Illetve az időtartam sem érdekel?

2021. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

a hüvelyben található a g-pont, amitől egy nőnek (jobb esetben) hüvelyi orgazmusa van. ez a köldök felőli résznél van, 5-8 centis mélységben, természetesen a hüvelyfal mögött, mert egy belső szerv, olyasmi, mint a férfiaknál a prosztata.

bizony, nem ámítás, minden nőnek van g-pontja.

a nők a szexet akkor élvezik, ha kellőképpen kitölti őket az adott farok vastagsága, és kellő stimulációval ingerli a g-pontjukat, a farok keménysége.


a többi pedig mítosz, azoktól a nőktől, akik nem tudnak elélvezni normálisan, mert nincs kitől.

2021. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Nincs semmiféle tudományos alátámasztása hogy a G-pont egyáltalán létezik, legkevésbé hogy mindenkinek van.

Sőt, ha van is, nem mindenki szereti ezt a fajta ingerlést.


A pénisz megfelelője nem a hüvely, hanem a csikló, élettanilag azonos eredetű szerv, és több mint valószínű hogy minden orgazmus ennek a beidegzéséből ered.

2021. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem mindenkinél más.


Valóban maga a hüvely "érzéketlenebb" mint a csikló. Bocs hogy így konyhanyelven fogalmazok, de ha csak bedugom az ujjam, attól különösebben nem érzek semmit, míg ha csak hozzáérek enyhén a csiklómhoz, akkor képes vagyok beleremegni.


Ha egy férfi ügyes és megvan a kellő kémia, a behatolásos szex is lehet nagyon jó érzés, akár hüvelyi orgazmus is lehet. De ez csak kevés nőnek jön össze.


A csiklói sokkal gyakoribb, sokkal egyszerűbb is, mert sokkal könnyebben hozzáférhető és tényleg tele van idegekkel. De sok pasi nem túl ügyes és akkor a nőnek ő általa úgysem lesz. Valakinek meg lehet egész életében nincs.


Csak pár példa, legközelebbi barátnőimmel beszélgettünk erről és négyünknek tök mások a tapasztalatai:


Egyik lánynak SOHA nem volt semmilyen orgazmusa. Se hüvelyi se csiklói. Se pasitól, se saját magától. Sehogy.


Másik lánynak ugyan van csiklói, de soha egy partner nem tudott okozni neki orgazmust, de a szexet egyébként nagyon szereti.


Nekem mindig megvan a csiklói. Olyan meg nem volt hogy ne lenne és hüvelyit már hoztam össze majdnem magamnak. De magamnak nem olyan azért.


És a harmadik barátnő (ő a masik veglet, igyekeztem "sorban" írni, fokozatonként:D), ő az akinek már mindkettő volt. Volt pasitól is hüvelyi es csiklói is es magától is mindkettő. Neki pedig kevesebb partnere is volt, de abból az egyik nagyon ügyes.


Az elég ritka hogy valakinek hüvelyi (is) van.


Jó partner, jó kemia, ellazultság. Es meg ez sem garancia.


Sok nő pedig csak szimplán nem élvezi a behatolasos szexet.

2021. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!