Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál is van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál is van olyan, hogy "edging"? Csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy masztizás közben nem engeded elmenni magad, hanem a csúcs előtt megállsz és elhúzod? Vagy a nőknél abban a zónában már nincs megállás?

2021. júl. 3. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is el szoktam húzni, jó érzés, intenzíveket lehet élvezni. Én csikló izgatással szoktam elmenni, ezt úgy van, hogy egy ponton még meg tudok állni, de ha azon túl vagyok, akkor már esélytelen.
2021. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, legtöbbször úgy is szoktam csinálni. De nyilván van, amikor már érezni, hogy nincs vissza
2021. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Férfiaknàl is ugyan így van.Van egy pont, ahol nincs visszaút!
2021. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En mindig igy csinálom magamnak.
2021. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van és szoktam is így maszturbálni, de persze van az a pont, ahonnan nincs visszaút. Egyébként szex közben (leginkább nyalás közben) is lehet edgingelni a nőt.
2021. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!