Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel szoktátok magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktátok magatokat vagy a barátnőtöket tágítani?

Figyelt kérdés
Párom imádja nézni, mikor nagyon kitágul a puncim, igaz előtte szoktunk szexelni, mert utána nem sokat érez belőlem. Van, hogy 3 ujjtól jutunk el az ökléig, van amikor 3 kígyóuborkáig, de volt már többször bennem pezsgősüveg is (nem a szára, hanem a vastagabb része). Megőrjíti a lyuk látványa, percekig gyönyörködik benne,mindig bókol neki, hogy milyen csodás. Korábban ilyet nem tapasztaltam, de nagyon élvezem én is. Privátok olvasatlanul törlésre kerülnek, senkivel nem ismerkedem, itt válaazoljatok.

2021. nov. 10. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kézzel leginkább
2021. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ujjak, dildó, ököl, flakon, ezek leggyakrabban.
2021. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a cicacolás üveget szeretem
2021. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mekkora neki ?
2022. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kulombfele vastagabb dildok vagy amik szerintem a legjobbak erre a celra a felfujhato jtekszerek.Addig fujod oket meg jólesik.Azokkal jol lehet meg tagitani magad vagy akar partneredet is.
2023. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!