Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik mit szólnátok a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit szólnátok a barátnőtök ilyen akciójához?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha együtt élnétek, akkor azt mondaná, hogy menjetek el kicsit otthonról, mert szeretne meglepni titeket. Mire hazamennétek szexi fehérneműben fogadna, de mondaná, hogy picit várj még. Bekötné a szemed, úgy vezetne kézen fogva a szobához, majd mikor beérnétek az ajtón, levenné rólad a kendőt. És akkor azt látnád, hogy ott fekszik az ágyban egy napbarnított, 190 cm magas férfi, gatyában (fecskében). Odafordulsz a lányhoz, mire ő annyit mondd: "már egy ideje érdekel az édeshármas". Mit tennétek, hogyan reagálnátok ebben a helyzetben?
2021. nov. 9. 23:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Kipróbálnám, mennyire megy egyszerre kidobni egy csajt és egy pasit a lakásból.
2021. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Rohadtul dühös lennék hogy ebben a sz*r időben azért kellet sétálni mennem, hogy legyen egy újabb exbarátnőm
2021. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

:DD de felnevettem az első két válaszon

Kérdező: ez hihetetlenül kellemetlen élmény, a nő részéről nagyon sunyi, alattomos húzás. Semmi tisztelet nincs a párja felé. Én ha pasi lennék, tuti kihajítanám mindkettőt ott helyben.

2021. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
ez nálam nem édes hármas és így random bevezetve tuti kuka lenne a csaj
2021. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%
az a baj engem nagyon felizgatna😳
2021. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Otthagynám...
2021. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Viszlat :D
2021. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyesmit illik megbeszélni, hogy mi lenne ha.

Nem pedig bepattintani egy idegent a hitvesi ágyba

2021. nov. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Azt mondanàm hogy miért is ne!?megvàrnàm hogy sz*pja a napbarnított f*szt én meg szàrazon hintőporos f*szommal s*ggbe raknàm a csajom és utànna röpülnének mindketten!
2021. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
Ezt okosan kell csinálni. Előszőr egy lánnyal kell meglepni arra nem ilyen egyértelmű hogy nemet mond aztán utána már lehet érzelmi zsarolni hogy neked már jó volt most én jövök 🤣
2021. nov. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!