Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti fogadnátok szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti fogadnátok szex közben telefonhívást? Ha nem, akkor hogyan élnétek meg, ha a barátnőtök elkezdene izgatni titeket egy telefonbeszélgetés közben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Remélem nem probléma, ha nőként válaszolok, de előfordult ilyen a párommal többször is, mialatt velem volt.


Igazából fontos, hogy ki hívja. Ha a főnöke vagy a munkájához köthető fontos ember, akkor abbahagyjuk, hagyom nyugodtan beszélni és ilyenkor ő se örülne a figyelemelterelésnek.


Olyan volt, hogy a barátai hívták és akkor folytattam, amit éppen csináltam (ezt a képzeletedre bízom), ez alapvetően izgatja, de volt, hogy a telefon túloldalán leesett az embernek, hogy mi történik.


Persze az is előfordul, hogy egyszerűen kinyomja a hívást.

2021. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt h kb meg se kerdezte, es felvette egy random haverja hivasat, mikor bennem volt. Nekem nagyon szarul esett, es rohadt kellemetlen volt, mert a csavo meg fel is kuncsorgott a lakasra, es nagyon szarul kezelte az egesz szitut az exem is, ugyhogy masnap mondtam h szevasz
2021. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi csináltuk már, hogy úgy izgattam hogy közben egy közös ismerősünkkel telefonált, és később vissza is kaptam. Nagyon izgató volt. (F)
2021. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
A férje hívta, de engem ellökött, hogy ne csináljam, mert meghallja a hangján.
2021. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ex csajom is felvette, miközben a popsijában voltam. A barátnője volt az. Én folytattam a mozgást, a barátnő hamar levágta, hogy kb mi zajlik nálunk. Nem hallottam, hogy mit kérdez, de az exem válaszaiból hallottam, ahogy leközvetíti az eseményeket. A szitu extrém mivolta miatt kb 1 perc alatt telelőttem...
2021. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
volt hogy épp a számban volt amikor hívta a felesége. Intett hogy hagyjam abba, de én még inkább folytattam.
2021. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem venném fel, de volt már, hogy közben kezdett bele
2021. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, telefonkonferencia közben elkezdett játszani velem. Egy idő után pár percre le kellett némítanom a hívást, mert nem tudok teljesen csendesen elélvezni.
2021. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem régi vágyam, hogy felveszem szex közben a lány telefonját és odatartom a füléhez. Beszéljen csak amíg dugom! :) Izgi lenne.
2022. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!