Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy pasi megkérdezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi megkérdezi, hogy hány partneretek volt előtte, szoktatok "kerekíteni" (többet vagy levesebbet mondani)?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hány évesen, és miért?

2021. nov. 8. 16:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Élből elutasítok minden ilyen kérdést. Senkivel nem voltam huszonéves nőként. Bele se merek gondolni, miket kapnék ezért, főleg ismételve. Még jó, hogy nem tartozik senkire, de senkire.
2021. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nem làny.

3 helyett 5-öt szoktam mondani, jobban hangzik így 35 felett.

2021. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Elmondom rendesen hogy 4 alkalom volt. Egy focicsapat, egy tűzoltózenekar, egy század katona, és aprajafalva !
2021. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem kerekítek, elmondom a valós számot.
2021. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
H rákérdeznek (ez a ritkább), elmondom. Minek hazudjak? Ha nem tetszik neki, az ő baja.
2021. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!