Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy pasi megkérdezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi megkérdezi, hogy hány partneretek volt előtte, szoktatok "kerekíteni" (többet vagy levesebbet mondani)?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hány évesen, és miért?

2021. nov. 8. 16:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem voltam együtt sok emberrel, de ha úgy lett volna akkor sem hazudnék.
2021. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Aranyszabály:

Amit a nők mondanak, szorozd meg 3-mal.

Amit a férfiak, oszd el 3-mal.

2021. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Egy időben megmondtam. A primitív reakciók miatt ma már csak annyit mondok, hogy "Nem tartozik rá!!!"
2021. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy mint az #1-es válaszoló.
2021. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Többet mondok a valósnál. A feltűnően kevésre is vannak előítéletek.
2021. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegen kérdezi a válasz: közöd? Ha az ismerkedés megfelelő fázisában, amikor talán már úgy érzem érdemes rá hogy számot mondjak akkor megmondom. Bár nem számolom, mert nincs értelme.
2021. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Bevallom, én néha szoktam kevesebbet is, meg többet is mondani, attól függöen, hogy mit vár el a másik szerintem
2021. nov. 8. 16:59
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
#7 bocs, de elég hülye vagy ha a másik embernek történő elvárás miatt többet/kevesebbet mondasz. Ne másoknak akarj már megfelelni, hanem úgy fogadjon el a másik ember ahogy vagy. Avagy hazugsággal, képmutatással akarsz egyből kezdeni egy kapcsolatot?
2021. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Én nem sértegettem senkit, úgyhogy szeretném én is ezt kérni.


Nem, hanem a felesleges előítéleteket védem ki vele. Mire megismer, úgyis megtudja az igazat, mikor már tudja hová tenni.

2021. nov. 8. 17:14
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#9 amíg nem ismer addig meg nem tartozik rá :)
2021. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!