Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy pasi megkérdezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi megkérdezi, hogy hány partneretek volt előtte, szoktatok "kerekíteni" (többet vagy levesebbet mondani)?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hány évesen, és miért?

2021. nov. 8. 16:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek maximálisan a #8-assal. Szerintem ez nagyon gáz. De mindenki számoljon el a saját lelkiismeretével.

Részemről én sosem hazudok erről. Ha úgy ítélem meg, hogy az adott pasi kicsit bizonytalan, lehet soknak találná stb, akkor visszakérdezek, hogy biztosan szeretné tudni a választ? Csak olyat kérdezzen, amit tud kezelni utána. Ha erre azt mondja igen, tudni szeretné, akkor elmondom őszintén. Igazából nincs vesztenivalóm, mert ez egy elég jó intelligencia teszt is egyben. Ha a pasi fennakad a számon, rosszul reagál rá, akkor én már tudom, hogy mi nem is vagyunk egymásnak valók és szakítok. Egy értelmes ember nem pörög a múlton, eleve meg se kérdezi ezt a kérdést, vagy ha igen akkor csak leokézza a választ és megy minden tovább. Szerencsére nekem inkább olyan partnereim voltak, akik meg se kerdeztek ezt:)

Egyebkent a kérdéses szám nálam nem kevés ugyan, de nem is sok.

N

2021. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#9: miért, te az első randin szoktál erről beszélgetni? Vagy mit jelent ez a 'mire megismer'? Eleve nem is jön fel a téma addig, amíg nem ismerjük úgy egymást meg nem kerülünk közel a szexhez.
2021. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

11-es, "Egy értelmes ember nem pörög a múlton, eleve meg se kérdezi ezt a kérdést"


Hát szerintem meg az, hogy milyen könnyen létesít szexuális kapcsolatokat az ember, fontos része a személyiségnek. Teljesen más karakter egy olyan nő, aki 30 évesen mondjuk 50 férfival feküdt le, meg egy olyan, aki 5-tel. Úgyhogy teljesen indokolt föltenni ezt a kérdést, egyébként tőlem is kivétel nélkül minden nőm megkérdezte eddig, hogy hány nővel voltam már együtt.

2021. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#13: Nem attól leszek jobb vagy rosszabb ember, mert kevés vagy sok emberrel dugtam. Meg aztán mi van azokkal, akik fiatalon sokakkal szexeltek? Mondjuk 16 és 22 között 30 emberrel, majd megváltozott bennük valami és 23 és 30 éves kora között mondjuk csak 2-3 emberrel volt. Egy ember változhat is, ilyen esetben meg mindegy hogy tiniként milyen volt, mert már nem olyan.

A legtöbb ember nem azért kérdezi meg a számot, hogy részletes pszichológiai elemzést készítsen az adott ember személyiségéről, hanem szimplán a saját bizonytalansága az ok. Vajon a másik tapasztaltabb? Vajon ciki ha én kevesebb csajjal voltam mint ő pasival? Vajon az én farkam elég lesz neki, ha már ennyi mást tapasztalt? Stb stb

Mellesleg rosszul idéztél, a mondat második felét úgy tűnik ignoráltad. Miszerint meg lehet ugyan kérdezni, azzal sincsen gond, de egy értelmes ember csak mint tényt elfogadja a választ, aztán soha többé nem pörög rajta és főleg nem alkot az alapján valamiféle negatív véleményt vagy előítéletet a másikkal szemben.

2021. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
14-es, én nem beszéltem ítélkezésről, jobb vagy rosszabb emberekről, csak te. Én azt mondtam, ez a szám sokat mond arról, hogy milyen típusú ember valaki. Nem jobb vagy rosszabb, hanem "milyen". Ha valaki a bulizós, bevállalós, szexuálisan tapasztalt csajokat kedveli, nem fog örülni annak, ha a 35 éves nője 2 csávóval volt életében. Ez – persze ha értelmes emberről beszélünk, nem valami kreténről – nem azt jelenti, hogy elítéli és rossz embernek tartja emiatt, hanem azt, hogy ez az információ segít neki felismerni, hogy nem egymáshoz valók.
2021. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom neked, hogy 2 pasival a háta mögött is lehet valaki bulizós (nem kötelező baszni minden bulis este), lehet bevállalós és képzeld lehet tapasztalt is (nem kell 30 különböző pasival dugni a tapasztalatszerzéshez). Ha ennek a nőnek tapasztaltabb, nyitott párja volt, akkor hidd el vele is megyzerezhette/kiélhette a perverz vágyait és tanulhatott sokat.

Klasszikus példa: kinek van több tapasztalata a szexben: annak aki 10 egyéjszakásban vett részt vagy aki 1 pasival dugott 10 évig. ;)

Mondom ezt úgy, hogy ugye nekem nem volt kevés partnerem, de józan ésszel felfogható, hogy hülyeségeket beszélsz.

2021. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én tizet adok hozzá mindig. Így kijön a 11.

31f

2021. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felfelé kerekítek. N
2021. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

16-os, biztos igazad van. Abból, hogy hogyan fogja a villát meg megfésülködik-e, mielőtt lemegy az utcára, lehet következtetni arra, hogy milyen ember valaki, abból meg, hogy 500 emberrel feküdt-e le vagy 2-vel, nem lehet következtetni semmire. Az, hogy minden héten dug-e valaki újjal vagy csak évtizedenként, az egy olyan külső tényező, mint az időjárás, az illető személyiségével, világlátásával, emberekhez való viszonyulásával stb. semmilyen összefüggésben nincsen.


Na hagyjál lógva a hülyeségeddel...

2021. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#19: Nem ezt mondtam. Viszont elárulhatnád, hogy te pl mire következtetsz abból, ha valakinek több partnere volt. Olyan tulajdonságot mondj, ami ténylegesen biztosan csak ilyen embernek lehet, nem pedig csak egy prekoncepció. Mert te megemlítettél párat, én csak azt mondtam, hogy azok nem jó példák. Viszont kíváncsi lennék olyan tulajdonságra, ami szerinted egyértelműen csak az ilyen emberre lehet igaz és az mindenkire igaz, aki ebbe a csoportba tartozik.

Mert bevállalós nem csak olyan lehet, akinek sok partnere volt. Bulizós nem csak az lehet, akinek sok partnere volt. Ha nem csak rájuk igaz, akkor az azt jelenti, hogy önmagában a partnerszámból nem lehet erre következtetni. Ezt tisztáztam.

2021. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!