Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak kb 12cm a farka....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak kb 12cm a farka. Ez kicsinek számít vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mekkora lehet neki ez csak tipp érzés után mértem meg az ujjaimon ahogy fogtam neki kb.mekkora is lehetett. Tuti nem nagyobb. De eddig neki van a legkisebb akikkel együtt voltam.

Nem is érzem ha bennem van nem élvezem vele a szexet. Vagy ez átlagosnak számít és én vagyok tág hozzá?


2021. nov. 8. 09:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Na ezért nincs önbizalma a srácoknak akik ide ki írják minden nap a farok kérdést És ez a válaszotok " A méret nem számít csak tudja használni" Nagy kamu számít a méret és itt a bizonyíték ,hogy kell a nagyobb és a vastag f@sz


Aki meg nincs ki elégítve majd én oda verek a farkammal és ki lesz nem csak a szám jár

2021. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21-es. Ez akkor olyan oda-vissza működő dolog. "nem számít a kiscici, hanem maga a lány a lényeg"...

akkor ennyi erővel mondhatjuk, hogy ez is csak duma?

2021. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22# Figyelj én kifejezetten szeretem a kis cicit nem számít mekkora a természetes az szép Ha 1 nő Nőies és tud csábítani vonzó mind mekkora a melle És aki nem nőies nem tud csábítani annak lehet olyan melle mint 1 dinnye akkor se lesz jó nő persze azt is meg dugná az ember de nem őt választanám hanem, a kis mellű szexi vonzó lányt



f28

2021. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#22 Azért most orgazmusról beszélünk, annak meg nem sok köze van a mellmérethez,de kis farokkal nehéz megfelelő izgatást elérni lent,főleg ha mellé béna is a pasi. Nem most olvasom (tőled) ezt az érvelést, csak époen nem illik ide.

Nem 21 voltam!

2021. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

22#


Tudod te mennyire meg alázó ha 1 pasinak azt mondják kicsi a pöcsöd össze törik teljesen és nem érzi magát férfinak sokkal meg alázóbb mint ha téged le kis mellűznek a 2 dolgot 1 napon se lehet említeni mert a melled meg csináltatod és kész de a pöcs az már tészta

2021. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25/25 anonim ***** válasza:

Csak kibújt akkor a szög a zsákból a mikrofasszal kapcsolatban :D

2021. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
67%
Aki a kicsit nem becsüli,a nagyot nem érdemli.
2021. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!