Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 fölötti pasik.Mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti pasik.Mennyi menetet bírtok egymás után egy viszonylag friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az én párom örülök ha egyet kibír. Van amikor végig sem tudja vinni.Aztán semmi. Max le kell szopni de nehogy már megmozduljon. Kicsit elhízott de nem kövér. Ez lehet az oka vagy csak alapból lusta?

Nem igyekszik kielégíteni engem. Ennyire rossz még nem volt senkivel a szex mint vele.

Előtte akikkel voltam napi több szex is volt amire nekem is igények lenne még most is 30 fölött. Beszéltünk már róla hogy ez így nem jó de semmi változás eddig.

Az egész kapcsolatunk rámegy erre a rossz szexre mert az én önbizalmam is csökken.


2021. nov. 8. 06:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért azt bírom mikor a nő megköveteli a 5-6 menetet meg ha nem megy impotens köcsög stb...De a nő is tud színlelni ám mert ráfoghatja hogy elment 5 ször közbe lehet egyszer se akkor is a férfi a hibás...Voltam csajjal és nem nedvesedett be kikelet nyalni meg nyálazni stb alig ment be(akkor én voltam a szar?) nem jöttem be? Ezt arra írom hogy a nők mondják hogy a férfiak szexéhesek meg megalázzák a nőket mert kicsi a mellük stb...19-es:Én hasonló kérdést írtam ki hogy 1 max 2 menetet bírok és leoltottak hogy impotens vagyok mert nem baszok mint a nyúl estétől reggelig 10 menetet...Erről beszéltem! Van benne igazság oké! De akkor ne legyünk álszentek!
2022. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
6-7 ha friss a kapcsolat..Elsőre van hogy hamar elmegyek de utána brutál bírom..36F
2022. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21 -esnek teljesen igaza van.
2023. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!