Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 fölötti pasik.Mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti pasik.Mennyi menetet bírtok egymás után egy viszonylag friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az én párom örülök ha egyet kibír. Van amikor végig sem tudja vinni.Aztán semmi. Max le kell szopni de nehogy már megmozduljon. Kicsit elhízott de nem kövér. Ez lehet az oka vagy csak alapból lusta?

Nem igyekszik kielégíteni engem. Ennyire rossz még nem volt senkivel a szex mint vele.

Előtte akikkel voltam napi több szex is volt amire nekem is igények lenne még most is 30 fölött. Beszéltünk már róla hogy ez így nem jó de semmi változás eddig.

Az egész kapcsolatunk rámegy erre a rossz szexre mert az én önbizalmam is csökken.


2021. nov. 8. 06:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Napi több szexet igényelsz?Keress fel egy szakembert.
2021. nov. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1. Miért? Ha reggel szexelünk meg este. Vagy talán este van 2menet. Ezért orvoshoz kell mennem ha ennyit kívánok? Fura vagy
2021. nov. 8. 06:21
 3/23 anonim ***** válasza:
Egymás után kettőt. 37 vagyok. De nyilván ha befásult unalmas kapcsolatról van szó akkor belekezdeni se olyan, mint egy jó kapcsolatba. De ez nem korfüggő. Nincs meg kellőképp az érdeklődés feléd! Ha meglenne erőt tudna venni magán.
2021. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Dehogy kell nekem a csajom néha 4-5 is akar. szopni meg volt hogy egy nap 15 ször szopot le egy nap alatt .
2021. nov. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Még egy éves kapcsolat sincs.

Ha vele alszok olyan is van hogy egész este nincs semmi szex. Vagy ha elkezdi lelankad.

2021. nov. 8. 06:25
 6/23 anonim ***** válasza:
az durva . alkatod? tág puncid van?
2021. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

4. Simán akarnám azt a 4-5 menetet én is. Az előző párom 40 fölött volt de ő akár egész este bírta. Még szólt is hogy bugyit se vegyek föl aludni.

Itt meg...

2021. nov. 8. 06:29
 8/23 anonim ***** válasza:
első pillanattól nem bír megdugni rendesen?
2021. nov. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

6. Teljesen átlagos nem vagyok elhízva. Csinosnak mondanak.

Kicsit tágabb vagyok de eddig soha nem volt gond belőle egyik partnernél sem.

2021. nov. 8. 06:33
 10/23 anonim ***** válasza:
szerintem előny ha egy nő nagyon tág én imádom nyalni,dugni kifulladásig.
2021. nov. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!