Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kapcsolatban akik vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatban akik vannak, szoktátok egymás oldalát nézegetni,"figyelni" a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Ja igen, és ha láttok róla pár képet akár régi vagy friss, akkor mire gondoltok? Szoktátok azt gondolni, hogy jól néz ki és jó lenne most vele szexelni egyet? Vagy mi jut eszébe ilyenkor a dolgairól?


Kérlek nemeteket is írjátok meg. Köszi.


2021. jún. 21. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemrég voltam szexkapcs-ban (de parkapcs lett kesobb)


Soha nem erdekelt a face es semmilyen kozossegi oldala sem, eleve abszolut nem volt kedvem sem olyanokra rabukkanni, ha netan van közös ismink, vagy hány csaj likolgatná, stb en abszolut 100%-ra kizartam ilyeneket rola. Nem akartam tudni SEMMIT rola (barátai csaladja multja )csak amit nekem nyújt. Amit nekem elmond.


Mindez mellett én kam nevet mondtam magamrol neki. Szoval..én voltam maga a megtestesült titok neki.

De szexkapcs ba minek is tennék mást bele.

2021. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*N
2021. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam őket követni, mert annyira nem izgat a dolog. Majd nézegetem élőben, mikor dolgozik rajtam:D

N

2021. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!