Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, friss kapcsolatban ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, friss kapcsolatban ezt megtennétek egy lánynak?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen 12 óráznom kellett, és habár nem aznap kellett volna, de mégis megjött... Na most, se tampon, se betét nem volt nálam, és kérni sem tudtam senkitől (a kolléganőim amúgy is nyugdíjas korúak már) Úgyhogy szóltam a barátomnak, hogy ha ráér, és nem gond neki, akkor esetleg hozzon nekem betétet. Iszonyú kellemetlen volt számomra. Remélem nem fog totál kiábrándulni, mert neki kellett megvásárolni is a cuccot. Egy friss kapcsolatban mennyire normális ilyet kérni a fiútól?

Mikortól számít ez természetesnek?



2021. nov. 7. 18:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Huh, köszi srácok, megnyugtato ilyen válaszokat olvasni
2021. nov. 7. 21:42
 22/22 anonim ***** válasza:
28%
Ez akkor lenne gáz, ha vészhelyzet nélkül küldenéd folyton betétért és te is el tudnál érte menni.. de így nem gond, előfordulhat
2021. nov. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!