Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, friss kapcsolatban ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, friss kapcsolatban ezt megtennétek egy lánynak?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen 12 óráznom kellett, és habár nem aznap kellett volna, de mégis megjött... Na most, se tampon, se betét nem volt nálam, és kérni sem tudtam senkitől (a kolléganőim amúgy is nyugdíjas korúak már) Úgyhogy szóltam a barátomnak, hogy ha ráér, és nem gond neki, akkor esetleg hozzon nekem betétet. Iszonyú kellemetlen volt számomra. Remélem nem fog totál kiábrándulni, mert neki kellett megvásárolni is a cuccot. Egy friss kapcsolatban mennyire normális ilyet kérni a fiútól?

Mikortól számít ez természetesnek?



2021. nov. 7. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy párkapcsolatban nem számít természetesnek, akkor az nem párkapcsolat, hanem valami alacsonyabb szintű dolog.
2021. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Fiúja válogatja.
2021. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Megèrti az ember,nyugi.
2021. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Hát ezt bárkinek megtettem volna. Mondjuk elég szétszórt lehetsz. A párom is itt van mellettem és fogja a fejét, hogy lehet ilyen valaki. A tampon alap dolog, hogy legyen mindig.
2021. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez már egészen az elején természetes volt.
2021. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Ezzel nincs baj. Egy értelmes férfi ilyenen nem akad ki.

Számomra az a felfoghatatlan, hogy nő létedre nem tartasz magadnál se tampont, se betétet!

2021. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy van, de nem... Üres volt a kis neszeszerem... Ez van... :/
2021. nov. 7. 18:19
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit egy havernek is megtesz az ember, lehet kicsit furán élném meg ha tényleg nagyon friss a kapcsolat, hogy mért pont én voltam a kiválasztott de ez kb. olyan mint nekem az ha éhes vagy szomjas vagyok, testi funkciód aztán ha kell akkor kell. Meg amúgy is én szeretek másoknak segíteni, mert így azt érezhetem hogy fontos vagyok.


Szóval röviden no para.

2021. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az totál természetes. Gyakran én veszem a betétet és a tampont is a kislányomnak és a feleségének is. 40F
2021. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Most belegondolva, én a 30 éves férfi kollégámtól is kérnék, ha meg lennék szorulva (gyakran el szokott ugrani ebédidőben boltba, volt hogy hozattam vele mensikor csokit. Amúgy meg jófej, a feleségének is olyankor vesz, ez se lenne másmilyen) - pont a párom miatt feszengjek?


Még csak be se kell raknia, csak megvenni a tiszta, becsomagolt terméket, és odaadnia.

2021. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!