Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, friss kapcsolatban ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, friss kapcsolatban ezt megtennétek egy lánynak?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen 12 óráznom kellett, és habár nem aznap kellett volna, de mégis megjött... Na most, se tampon, se betét nem volt nálam, és kérni sem tudtam senkitől (a kolléganőim amúgy is nyugdíjas korúak már) Úgyhogy szóltam a barátomnak, hogy ha ráér, és nem gond neki, akkor esetleg hozzon nekem betétet. Iszonyú kellemetlen volt számomra. Remélem nem fog totál kiábrándulni, mert neki kellett megvásárolni is a cuccot. Egy friss kapcsolatban mennyire normális ilyet kérni a fiútól?

Mikortól számít ez természetesnek?



2021. nov. 7. 18:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hogy szimpla ismetősnek vittem. Szerintem ez természetes dolog. Nincs különbség hogy egy liter tejet vagy egy csomag betétet kér.
2021. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
csak ha megszaglaszhatom 12 ora utan a finom talpaid, es beleverhetem a hasznalt zoknidba 🥰😍
2021. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj. Egy normálisabb férfi tisztában van azzal, hogy a női lét egyik dolga a menstruáció, ma már ez nem ilyen ördögtől való dolog hogy fuj havibaj. :D Szerintem örült neki, hogy ennyire megbízol benne és őt kéred meg.
2021. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Egyaltalan nem zavarna, szivesen megtennem, meg orulnek is neki igazabol.
2021. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

Én 4 év után sem veszek ilyeneket a barátnőmnek.

Ha a te párod megteszi, becsüld meg.

2021. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Még laza kapcsolatban is normális, még jó ismerősömnek is vennék...
2021. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én simán megvenném az biztos.
2021. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nincs ezzel semmi gond.

F36

2021. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nyugi.
2021. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Persze bármikor nem csak páromnak hanem akár baráti társaságban is, ez alap dolog hidd el egy férfi ezen nem akad meg.
2021. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!