Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor megjön a havi menszesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megjön a havi menszeszem, azokon a napokon nem kívánom a szexet,amit a párom tudomásul is vesz ês elfogadja.Mégis van hogy arra kêr legalább kêzzel vagy szájjal elégítsem ki,de ehhez sincs olyankor kedvem.Mennyire termêszetes ez?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor alap, hogy kielégíted másképp.
2021. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen természetes. Azt a pár napot ő is kibirhatna. :) te ilyen vagy, nincs kedved hozza olyankor. De az is oké ha valaki kívánja akkor is. :)
2021. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
#1 már miért lenne alap? Pár napot nem bírnak ki a férfiak?
2021. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem egyforma a libodótok.

Van olyan pasi aki simán kibírja azt a pár napot. Én nőként sem... Olyan pasi is van, aki 2-3 naponta akar szexelni, aztán kattan valami és egy hétig eszébe sem jut.


Nőből is van olyan, aki kívánja, de nem akarja. Ők kielégítik másképpen a párjukat ha az igényli.


Ha te nem szeretnéd. Nagyon nincs kedved hozzá, akkor ne.

2021. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

"#1 már miért lenne alap? Pár napot nem bírnak ki a férfiak?"

Nem, pár nap az sok. Amúgy meg ha összebújok pl a barátnőmmel az ágyban, és felizgulok, akkor hadd ne kelljen már kimenjek, hogy kiverjem magamnak. Szerintem pár perc nem olyan nagy erőfeszítés, amíg kiveri nekem, vagy szájjal kielégít.

2021. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyfajta szexuális erőszak, utolsó...
2021. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, a pasik így működnek... Én is kiverem neki, ha nincs kedvem szexelni vagy cumizni.

De ha neked ez kellemetlen, természetesen nem kell csinálnod, nem kötelező. Ahogy a szexben semmi sem az.

2021. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

"Ez egyfajta szexuális erőszak, utolsó..."

Én nem erőszakolok semmit, az biztos. De azért elvárom, hogy így történjen. Ha meg mostmár ez is erőszaknak számít, hogy esti összebújásnál örülnék neki, ha a párom kiverné nekem kézzel, akkor már jobb, ha magányosan hal meg mindenki, azt hiszem. Sőt, az összebújás is erőszak, lehet ahhoz sincs kedve. Na mindegy.

2021. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: "elvárom, hogy így történjen" - na ezzel van a gond. Kérheted, remélheted, mondhatod, hogy jól esne, de mi az, hogy "elvárod"? Nyilván te is a világon bármit megteszel a kedvéért, akkor is, ha nem akarod. Nyilván ő is "elvárja", hogy keress havi 1 millát, hogy takaríts te is legalább heti egyszer, stb....

Bocsi, de kinek érzed magad, hogy elvárhatsz bármit is? Ő nem a háremhölgyed, rabszolgád, stb. Senki, semmit nem várhat el, ha a másiknak az bármilyen szempontból teher. És ha vannak ilyen dolgok egy kapcsolatban, akkor lehet, hogy simán csak nem illetek össze.

2021. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!