Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna ha egy pasi a csúnyád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha egy pasi a csúnyád szót használná a puncidra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 22:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
A női nemiszerv egy csodálatos dolog. A pasiknak is örömet okoz(hisz vannak olyan f@szkalapok, akiknek a nő csak cocksleeve), jellemzően azon keresztül születik meg egy életke. Így ezek függvényében "csúnyád"nak hívni demotiváló. Hiszen egy p#nci se csúnya. Inkább használja rá a mézesbödön, vagy muffkátli szót, csak ezt ne.
2021. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

ma 23:11

Te mondjuk reálisnak tartod hogy egy olyan környezetben ahol a csaj letolja a bugyiját a pasi meg rajta akar ügyködni akkor ott tényleg csúnyának találja az adott nő punciját?


Vagy akkor pl. ha egy csaj lekukizza a farkam akkor a kardomba kell dőljek, hogy biztos kicsinek tartja és ezért mondja ezt?

2021. nov. 6. 23:16
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna
2021. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Ha még válaszol valaki esetleg kifejthetné, hogy őt mi zavarja az adott szóban. :)


Bár már most látszik, hogy ez egy abszolút no go zona, hiába nem látok benne semmi bántót se.

2021. nov. 6. 23:20
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező, minden ember más szerencsére. Látod, a nők többségének ez zavaró szó. Lehet hogy neked pasiként semmi baj nincs vele, de én mint leszbi nő, igenis sértőnek tartom.
2021. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Visszaválaszolnék, hogy "Én is megsimogatnám a te csúnyádat" - és megsimogatnám a fejét.
2021. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy szerintem ezt a szót vidéken sem a férfiak használták, hanem a nők. Főleg az idősebb nők szerintem, valamilyen megszégyenítő kontextusban.


Talán emiatt is, rohadt furán hangzana egy fiatal férfi szájából hallani ezt a szót. Azt gondolnám, hogy kicsit selejtes a csávó.


Amúgy őszintén még életemben nem hallottam senkitől ezt a szót, csak leírva láttam regényekben.

2021. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"Valószínűnek tartom, hogy eredetileg ún. dajkanyelvi szó lehetett, vagyis olyan, amit felnőttek akkor használnak, amikor gyerekekhez beszélnek. A felnőttek nyilván megpróbálják a gyerekek fejébe verni, hogy nemi szervüket rejtsék el. Ezért sok nyelvben találunk hasonló kifejezéseket a nemi szervekre: ezek igyekeznek „megideologizálni”, hogy miért nem szabad mutogatni őket.

Így például németül a Scham ’szégyen, szemérem’ szó használatos ’nemi szerv’ értelemben is (ahogy egyébként a régies magyar nyelvben magának a szemérem szónak is volt ilyen értelme, sőt, a szeméremtest ma is használatos az orvosi nyelvben ’külső női nemi szerv’ értelemben). Pedagógiailag nem tartom ezt jó ötletnek, mert felnőttkorra is megmaradhat, hogy valaki csúnyának vagy szégyellnivalónak tartja a „csúnyáját”, de a régi szokások nem mindig felelnek meg a pedagógiának."

2021. nov. 7. 00:00
 19/27 anonim ***** válasza:
30%

am valahol érthető szerintem ez a csúnyája eredet.

mert régen hetente-kéthetente tisztálkodtak az emberek.

logikus, hogy 2 hetes húgyszagú pállott punit nem nyalogattak gyakorlatilag sose.

és magáról a pi na nyílásról is az ugrott be nekik, hogy szagló, időnként vérző, fura képződmény, amibe néha azért jó belenyomni 5 percre.

2021. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%
zavarna mert egy negatív jelzőnek is érthető szóval utalna a nemi szervemre. Ha pajkosan használná valaki és ez a megsimogatás is humorosabb mondatként hangzana el, akkor nem lenne sértő
2021. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!