Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az, ha egy férfi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha egy férfi nem tudja használni a farkát?

Figyelt kérdés
Sokszor lehet hallani nőktől, hogy az számít, hogy tudja használni a pasi. De mit takar ez? Hogyan lehet egy farkat szexnél nem jól használni?

2020. ápr. 25. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon kellemetlen. Csupa pisi a mellékhelyiség.
2020. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De én szexről beszélek.
2020. ápr. 25. 12:21
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

1. Fel se áll neki vagy menet közben lekonyul.

2. Három lökés után elmegy vagy ha bírja is tovább, olyan áron, hogy kb. semmit se lehet csinálni, a nő meg se mozdulhat, mert rögtön annyi neki és állandóan félbe kell szakítania az aktust, mert különben pillanatok alatt elélvez. Ez nem is olyan nagy baj, ha képes következő menetre és az hosszabb lesz. De ha nem képes másodikra...


Nekem ilyenekkel volt dolgom, hát nem volt nagy élmény.

2020. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehetnek ők arról, hogy olyan meleg és nedves a punci, hogy hamar elsülnek? Szerintem nem. Ti vagytok túl vonzóak.
2020. ápr. 25. 12:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, voltam férfivel, aki órákig bírta, bármeddig, lehetett vadulni is. Néha lassítania kellett, rám szólt, hogy ne mozogjak, de nem 5 perc után, hogy kb. semmit ne érezzek az egészből. Akkor ő ezek szerint nem tartott soha elég jó nőnek? Tényleg gondolkoztam ezen régebben.
2020. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös,ezt el ne hidd! Nyilván mikor még újdonsàgként hat az élmény egy friss kapcsolatban, előfordulhat ilyen gyors elsülés, de az esetek többségében nem erről van szó. Mellesleg én inkább legyek egy ronda nő, akit hosszan és kielégítően dugnak, mint bomba csaj, akinek csak 3 perc jut, azt is szinte mozdulatlanul feküdve. :))
2020. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
A "nem tud bánni a farkával"kifekezés legtöbbször inkább azt takarja, hogy nem figyel elég jól a nőre. Hogy mit szeret, hogyan, milyen gyorsasággal, mikor kell lelassítani, esetleg abba hagyni, mikor kell beleadni mindent. Meg persze, hogy ne süljön 2 perc alatt. Ismerned kell magad, hogy mikor fogsz mindjárt elmenni, ha abbahagyod, lassítasz, a legtöbb esetben lehet húzni az aktust.
2020. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltakon kívül én azt is értem ezalatt, hogy ne csak kicsapja a gatyából a szerszámot, aztán meg ő csak van és csináljon mindent a másik... Férfiak szokták mondani, hogy vannak deszkák az ágyban, de ugyanúgy saját soraikban is vannak ilyen férfiak. Ilyenkor nincs semmilyen összahang és teljesen elfeledett leszek a szexben, nem érdekli egyáltalán, hogy mondjuk annak örülnék, ha nem csak feküdne, hanem rendesen használná “kisbarátját”
2020. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam pasival aki szexistennek kèpzelte magàt.. jobban tudta hogy nekem mi a jó mint èn magam, hiàba mondtam neki hogy csinàlja. Betolta, reszelt mint a nyulak és elélvezett. És mèg volt pofàja megkérdezni hogy ugye jó volt.
2020. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Béna, nincs technikája, csak reszel, ki-be dugja-húzza. Nem ismer apró trükköket, pl. csikló simi, csapkodas makkal, vagy hogy húzza a lányt, hogy csak a makkot dugja be finoman, így lök vele párat, aztán felnyársalja stb. Csípőjét nem használja, hogy alaposan bejárja a farka a hüvely minden szegletét. Önző, nem figyel a nőre, hamar elsül és nem is akar fejlődni, a nő kedvére tenni. Az sem tudja használni, aki 2 percenként pózokat változtat, mert azt hiszi, ez kell a nőnek. Nincs ritmusérzéke, fantáziája. Bocs, hogy férfiként válaszoltam.
2020. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!