Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna ha egy pasi a csúnyád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha egy pasi a csúnyád szót használná a puncidra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 22:37
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Pl. De megsimogatnám a csúnyádat.
2021. nov. 6. 22:37
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Lol. Ilyen primitív pasi el se jutna odáig, hogy a szájára vegye. De igen, a válasz, hogy zavarna és nem lenne többé közünk egymáshoz.
2021. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
9%

Én mostanában egy x nemzetiségű csajjal randizok.

Kb annyit tud magyarul, hogy szia, jó étvágyat, köszönöm.

Szóval mikor a szenvedély pillanatában olyanokat mondok, hogy szopd a farkam édes ki kurvám, akkor csak mosolyog, mert nem érti...

egyébként odavagyok érte és imádom a csajt:)

2021. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább kínos, amikor valaki így próbál perverzkedni.
2021. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, annyi mást mondhatna ehelyett, ott abban a pillanatban menne el minden kedvem a szextől az biztos
2021. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog ha valaki (aki már ismer) poénkodik, meg ettől különböző ha bunkó suttyó paraszt. Elég nagy különbség van a kettő között!
2021. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy nagyon lohasztó szó. Számomra baromi negatív, hogy a női nemi szervet ilyen gusztustalan szóval illeti valaki.
2021. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Primitív parasztok használják ezt a szót
2021. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Ez ilyen prűd, falusi, népies elnevezés de nem teljesen vágom hogy ebben nektek mi a csúnya.


[link]

2021. nov. 6. 23:01
 10/27 A kérdező kommentje:

A legmélyebb tisztelet hangján kérdezem, hogy primitív parasztozni szerintetek nem primitív parasztság de egy népies, régi szót használni az?


Én egy ilyen szót kötnék mondjuk egy idősebb falusi rokonhoz de semmi agresszívat, támadót nem látok bele.

2021. nov. 6. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!