Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribis típusú lány összejönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribis típusú lány összejönne szolid, jólelkű fiúval?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszene ha szép, minden fiúnak tetsző barátnőm lenne, izgatna nagyon, meg az is hogy ő már tapasztalt.

Lehet erre esélyem?


2021. nov. 6. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne is álmodj.
2021. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van
2021. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2#

Mint hóembernek júliusban.

2021. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Szolid jólelkű=tapasztalatlan/szűz, önbizalomhiányos, szorongó, szerencsétlen?

Nincs esèlyed.

2021. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem összejott egyszer egy. Én hiper otthonulos vagyok, nincsenek barátaim, anti társasági ember vagyok, nem szeretek bulizni járni sem pedig társaságban lenni.

Ennek ellenére egy extra perverz, és extra szexi lánnyal jöttem össze. Hatalmas mellei voltak, hatalmas kérek popsija, szép baba arca, hosszú haja, szexi lábai, igazi tipikus "fú de megb$nam lány volt.

Előttem volt neki kB 5-6 egyejszakas kalandja, benne volt mindenben, nyilvános szex, anál, szájba élvezés, amúgy sperma őrült volt, minden szex végén a szájába kellett élveznem. Imádta ha melytorkozast, az analt, a beoktozest a szerepjatejokat, szerette a hátulról kutyába keményen dugtam, szerette ha olyan kemenyen dugtam hátulról, hogy fájt neki, szerette a folytatást, a hajhuzast, ha véresre paskoltam a nagy kerek popsijat, szerette ha szexben megakaztam csúnya szavakkal.


Egyébként lelkileg nagyon passzolunk, de a viseledesunk nem passzolt össze. Ő vérbeli bulizós, társasági lány volt, én meg otthon ülős.


Másfél-két évig bírtuk így. A végén már nagyon sokat veszekedtunk. Hiányzott neki a buli, a társaság, volt, hogy egyedül ment bulizni, amikor hazajott ugye jött a féltékenységem, veszekedés, sírás, belüles, ne haragudj többé nem akadok ki, stb.


Nagyon szerettük egymást, de az ellentétek nagyobbnak és erősebbnek bizonyultak annál, hogy erősek maradjunk. Persze szellemileg még nem jártam ott, hogy optimalizaljam magam, nem szólt a veszharang, hogy hahó ez így nem lesz jó srác, elfog hagyni.


Végül szakított, nagyon fájt, de kárpótolt az érzés, hogy talált egy olyan fiút aki nem bántja lelkileg és ugyanúgy társasági mint ő.


Rajottem, hogy a férfit két dologgal lehet megfogni, a szexel és a kajával. Ő mindkettőben jó volt.


Azt mondom, hogy ha ilyen partnerre vágysz, nem jön ki jól sehogy sem, kénytelen leszel lenyelni a saját kellemetlenségeidet és teljes mértékben behodolsz neki, és sajnos ez a nyitja, papucsnak kell lenni egy kicsit, hogy működjön két ellentét közt az egyensúly.

2021. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!