Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy népszerű, bulis lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy népszerű, bulis lány összejönne egy érzelmes, csöndes fiúval?

Figyelt kérdés

Ráadásul szép is a lány.

Azért kérdezem mert lehet bejövök egy ilyen lánynak de nem vagyok benne biztos. Mert mi tetszhetett meg bennem neki, gondolom a hozzá hasonló fiúk kellenek neki.


2021. okt. 15. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Abszolút nem, sajnos a 2 személyiség nem összeegyeztethető.

Míg te otthon ülnél és filmeznél neki mindig mehetnékje lesz!

Maximum akkor amikor már a bulis korszaka végén van és kevesebbet járna szórakozni de addig szerintem a veled egy "súlyú" lányoknál próbálkozz.

2021. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen bulis lányok sztem lenézik a csendes fiúkat. De a bulis fiúk mellé oké a csendes lány, mert azok a hangos alfákra mindig felnéznek. Csak a férfi házasodik lefelé, a nők ezt nem tehetik meg, mert nekik erősebb fél kell, aki vigyáz rájuk.
2021. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ami téged érdekel, az őt untatja/zavarja, ami őt érdekli, az meg téged, úgyhogy nem valószínű a nagy egymásra találás.


A bulis fiúknak is max egy gyors menetre kellenek a csendes csajok. Vagy fordítva: a csendes csaj is csak a gyors szex letőségét látja bennük, mert tudja nem fog sok kérdést kapni.

2021. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Ha azt írjuk persze, akkor mersz nála kezdeményezni? Ha meg azt hogy kizárt akkor többet szóba sem állsz vele, vagy mi?

Nem tudjuk pajtás, de azt igen ha nem startolsz rá egy adott csajra akkor soha nem jössz vele össze akár szeret bulizni, akár nem.

2021. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is ez a felállás a barátommal. Mondjuk van hogy együtt megyünk vhova de személyiségre ő visszahúzódóbb és félénkebb.

Én imádom amiért hűséges,törődik velem, nem úgy mint az ilyen csajozós kivagyok mivagyok srácok akikkel a korábbi tapasztalataim voltak, és a végén mindig csak összetörtem.

2021. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!