Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakásnál volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásnál volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy nagyon hamar elment a pasi? Mit szólt a lány hozzá? Mennyi ideig tartott?

Utána mi volt a folytatás, hágy orgazmus lett az alkalom végére?

Miért ment el a srác olyan hamar, pl. túl gyorsan mozgott a lány..?



2021. nov. 5. 13:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Figyi bratyó, szerintem nagyon is jól értelmezem: ami engem nem érdekel, oda nem írogatok fölényeskedő dumákat, hogy jól megmondjam, ki az öcskös, meg a ribizli :).
2021. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Semmi fölényeskedés nem volt ebben. Lehet a te lúzer véredet sértette, de hát az meg nem az én hibám 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️ Ha nem haragszol, azért lehet véleményem. Nem feltétlenül olyan témákhoz írok, amik zavarnak. Maximum érdekelnek.... De szerintem te sem értetted, ez hogy jött ki neked. 😁😁👏
2021. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos, ahogy keménykedsz, és adod a flegmát. :) Öcskös, meg lúzer vér :D.
2021. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ez nem keménykedés, egyszerűen csak ez jön le az írásodból🙄🤷🏼‍♂️ Nulla érvek, csak a nyál verés, ismeretlenül betaláltál és most nem tudod lenyelni, hogy rohadtul mellé lőtél. Valószínűleg azért, mert te vagy az a balek, aki mindig be*zopja a csajoknál 😁😁😁😁
2021. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Mire szeretnél érveket jóbarát? :D Volt itt valami vita?


Igazából bejöttél észt osztani, hogy ki a ribizli, meg hogy ki mit érdemel meg, meg mittudomén. Erre rákérdeztem, hogy netán savanyú a szőlő, azóta meg pattogsz itt, hogy jól megmondd nekem, mekkora lúzer vagyok, meg öcskös meg mittudomén.


Azon, hogy ezután az érveket kéred számon, azon már felröhögtem. Hát mire érveljek drága bátyám? :D

2021. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem mozgunk egy szinten. Nekem nincs elég időm, neked meg elég eszed, hogy elmagyarázzam....


Várj, igazad van. Remélem most már megnyugszol és a fusztrációdat is levezetted. 🙆🏼‍♂️🙆🏼‍♂️🙆🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🙋🏼‍♂️🙋🏼‍♂️

2021. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Töprengtem egy ideje, melyik végtelen sokszor ismételt közhely hiányzott még az online megmondóemberek elcsépelt csúsztatás eszköztárából. Ugye megvolt a "jogom van a véleményemhez", megvolt a "bezzeg érveket nem hozol", mégis volt egy hiányérzetem. De most már megvan: amikor nem tudok mit mondani, akkor esedékes a "elmondanám, de te úgy sem értenéd". Most már úgy érzem, kerek a történet. :D


Egyébként, ha már levezetendő frusztrációról van szó, szerintem nem érted a lényeget: én telibe letojom, mennyi nőd volt, vagy nem volt, nem ezért szóltam be, hanem azért, mert rühellem, mikor valaki elolvas néhány sort egy online fórumon, és ez alapján feljogosítva érzi magát beugatni, ler.bancozni másokat. A levezetendő frusztrációm mindössze ennyi.


Az ötös indulatosan elmesélte egy elcseszett egyéjszakás kalandját, te meg ebből leszűrted, hogy meg is érdemelte, mert biztosan egy r.banc, aki le se szarja a rendes srácokat. Érdekes módon, ha én ugyanezt csinálom, azaz pár sor alapján faszán megítéllek téged, az már ugye nem tetszik, azon meg vagy sértődve - mármint tudom, nem vagy megsértődve, hiszen ahhoz én kevés vagyok, tudom csak úgy heccből védekezel, sértegetsz meg kompenzálsz 27 smiley-val soronként, azóta is :D.

2021. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Csak próbáltam felnyitni a szemed, hogy fordítva ülsz a lóvon. Te ezt vetted sértegetésnek. Hát sajnálom a galamb lelkedet. Puszi
2021. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Sértésnek nem vettem semmit. A lóvon meg nem ülök :D
2021. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!